B-tým

Týmové foto

kolodatumdomácíhosté
15. ne 13. 11. 2022 Dukla Praha B Sokolov0:1(0 : 0)

V posledním zápase v roce 2022 si B-tým připsal vítězství

neděle 4. 12. 2022 | ing. Jiří Uldrich

logo Na zakončení sezóny r. 2022 B-tým Dukly zavítal do Benešova, k přátelskému/přípravnému zápasu s účastníkem ČFL, sk. A. Na dobře připraveném hřišti s UMT povrchem po nočním sněžení obě mužstva představila hráče širšího kádru nebo potenciální posily a po vyrovnaném poločase 1:1 Dukla zaslouženě zvítězila 3:1.

„Béčko“ Dukly v přátelském utkání v Jihlavě prohrálo s béčkem Vysočiny 2:4

pondělí 28. 11. 2022 | ing. Jiří Uldrich

logo V předposledním zápase v roce 2022 zajíždělo béčko Dukly k sehrání přátelského utkání do Jihlavy, kde se na hřišti Na Stoupách na UMT utkalo s domácím B-týmem, účastníkem divize, sk. D, který je po podzimu na čtvrtém místě.

Béčko se s podzimní částí sezony rozloučilo další prohrou

pondělí 14. 11. 2022 | Ing. Jiří Uldrich

logo V patnáctém kole ČFL, sk. A přivítala rezerva B-týmu Dukly na domácím hřišti s UMT povrchem v Satalicích hosty z FK Baník Sokolov 1948. Hosté v minulém kole doma prohráli s Jiskrou Domažlice 0:1, a s 10 body byli v tabulce na 16. místě. Dukla v minulém kole prohrála na hřišti Viktore Plzeň B 1:3 a patřila jí 15. příčka v tabulce. V zápase dvou mužstev z konce tabulky, který se odehrával za převahy techničtějších mladíků z Dukly, kterým ani několik nadějných akcí nepomohlo ke vstřelení kýženého gólu, se nakonec ze zisku tří bodů radovali urputnější hosté, kteří své vedení, do něhož šli po hodině hry, udrželi a odvážejí si tak z Prahy cenné tři body.

Béčko se rozloučí s podzimní částí sezony utkáním se Sokolovem

čtvrtek 10. 11. 2022 | Tomáš Hubáček

logo Náš B-tým v neděli přivítá v posledním utkání podzimní části sezony mužstvo FK Baníku Sokolov.

Na přední tým skupiny A ČFL jsme nestačili a z Plzně si vezeme prohru o dvě branky

úterý 8. 11. 2022 | Ing. Jiří Uldrich

logo Ve čtrnáctém kole ČFL, sk. A zajížděla rezerva B-týmu Dukly do Plzně, kde v areálu Luční na UMT sehrála předposlední podzimní mistrovský zápas s domácí viktoriánskou rezervou, která byla v zápase favoritem a zaujímala třetí místo v tabulce. Domácí tým v minulém kole vyhrál v Přešticích 2:1. Dukla v minulém kole prohrála na v Domažlicícj 1:2, a v průběžné tabulce zaujímala 13. příčku se ziskem 13 bodů. Domácí byli od začátku aktivnější, a už ve třetí minutě šli do vedení podařenou střelou záložníka Peška z hranice pokutového území. Dukla sice odpověděla gólovou šancí po individuální akci Špatenky, ale domácí brankář jeho střelu z 12 metrů reflexivně vyrazil. Po té domácí opět zvýšili pohyb a důraz a výsledkem byly tři nevyužité dobré střelecké příležitosti a pokutový kop v 16. minutě, který proměnil sám faulovaný domácí útočník Vrba. Domácí poté ubrali z ofenzivní aktivity a ke slovu se dostali i hráči Dukly, ale jejich příležitosti ke skórování ve finální fázi skončily buď nepřesným zakončením, nebo úspěšným zákrokem domácího brankáře. Ve druhé půli domácí kontrolovali hru a tempo hry opadlo. Domácí se už tak často nedostávali do zakončení a stejné to bylo i ze strany Dukly. A tak, když zakončení z nadějného postavení z 5 metrů Kozojedem stačil zblokovat domácí levý obránce, prosadili se vzápětí potřetí domácí, a to v 69. minutě Planetou z malého vápna. Konečnou gólovou tečku v zápase pak udělal útočník Dukly J. Štefančin v první minutě nastavení, když upravil na 3:1 pro domácí. Rezerva Dukly tak ani proti svým vrstevníkům z Plzně nezabodovala, když i přes vypracované brankové příležitosti, se nedokázala gólově prosadit v dostatečné míře. S průběžným ziskem třinácti bodů klesla na 15. místo, s tříbodovým náskokem před posledním B. Sokolov, který bude soupeřem Dukly B v posledním podzimním kole na hřišti s UMT v Satalicích v neděli 13. listopadu 2022.

B-tým jede opět na západ Čech

čtvrtek 3. 11. 2022 | Tomáš Hubáček

logo Po výjezdu do Domažlic se naše béčko opět vydá na západ Čech, tentokrát do Plzně.

Další stránky
123456>>