PORTRÉTY Z JULISKYDaniel Kozma

B-tým

kolodatumdomácíhosté
11. so 9. 10. 2021 Ml. Boleslav "B" Dukla Praha1:1(0 : 1)
13. ne 24. 10. 2021 Brozany Dukla Praha14:30

Béčko DUKLY hostí rezervu prvoligových Teplic

pátek 15. 10. 2021 | Tomáš Hubáček

logo V neděli 17.10.2021 hostí v posledním domácím utkání podzimní části sezony naše "béčko" FK Teplice "B".

Rezerva DUKLY remizovala v Mladé Boleslavi

sobota 9. 10. 2021 | Jiří Uldrich

logo Přestože domácí tým z města automobilů získal před utkáním 11. kola ČFL, skupiny B o tři body méně než rezerva Dukly, byl před utkáním favoritem a to proto, že hrál na svém domácím hřišti a že v základní sestavě nastoupilo osm hráčů pod ligovou smlouvou a mužstvo bylo výrazně zkušenější než B-tým Dukly. Domácí s pěticí zkušených hráčů v základní sestavě ve věkovém rozmezí 23-30 let, byli v průměru o 3,5 roku zkušenější než tým mladíků z Julisky, jejichž věk se pohyboval mezi 19 a 20 lety a jen jeden z nich měl uzavřenou ligovou smlouvu - brankář J. Štefan.

B-tým DUKLY zajíždí do Mladé Boleslavi

čtvrtek 7. 10. 2021 | Tomáš Hubáček

logo Naše béčko pro domácí prohře s Jabloncem si hodlá napravit reputaci v utkání s rezervou prvoligové Mladé Boleslavi.

V desátém kole ČFL béčko Dukly prohrálo s rerezervou prvoligového Jablonce

neděle 3. 10. 2021 | Jiří Uldrich

logo B-tým Dukly přivítal v 10. kole ČFL, skupiny B na domácím hřišti v Jirnech tým FK Jablonec B, který po odehraných 10 kolech (včetně předehrávaného 15. kola) byl v tabulce na prvním místě se ziskem 17 bodů. Hosté v zápase potvrdili oprávněnost jejich umístění na špičce tabulky a pozici favorita v zápase. Dukla, která v předchozích šesti zápasech vždy bodovala, se nakonec musela sklonit před zkušenějším týmem ze severu. Nakonec úspěch slavila zkušenost hostí nad elánem mladíků Dukly, když zápas se rozhodl v rozpětí tří minut mezi 55. a 58. minutou.

Náš rezervní tým hostí béčko Jablonce

pátek 1. 10. 2021 | Tomáš Hubáček

logo V neděli 3.10. hostí naše béčko rezervu prvoligového Jablonce. Tímto zápasem uzavře tzv. anglický týden, ve které zatím získalo 4 body ze dvou utkání.

Rezerva DUKLY remizovala zaslouženě s Živanicemi

úterý 28. 9. 2021 | Jiří Uldrich

logo B-tým Dukly přivítal v předehrávaném 15. kole ČFL, skupiny B na domácím hřišti v Jirnech tým TJ Sokol Živanice, který po odehraných 9 kolech byl v tabulce na druhém místě se ziskem 16 bodů. Hosté v zápase potvrdili oprávněnost jejich umístění na špičce tabulky a pozici mírného favorita v zápase. Dukla, povzbuzena vítězstvím v předchozím zápase na hřišti Bohemians 1905 "B", chtěla ukázat svoji dobrou formu a tak v rušném zápase bylo k vidění několik dobrých akcí na obou stranách. Nakonec zápas skončil spravedlivou remízou 1:1.

Další stránky
123456>>