PORTRÉTY Z JULISKYDaniel Souček

B-tým

kolodatumdomácíhosté
8. ne 11. 10. 2020 Dukla Praha Slovan Liberec B0:4(0:2)
11. ne 1. 11. 2020 Ml. Boleslav "B" Dukla Praha10:15

B-tým: Lepší efektivita a důraz rozhodly o výhře Liberce

pondělí 12. 10. 2020 | Redakce

logo Dobrý herní projev, ale špatná efektivita a nakonec i krutá porážka. B-tým Dukly Praha dostal doma v 8. kole ČFL od libereckého „béčka“ čtyři branky, přestože sám měl spoustu příležitostí.

B-tým: Jeden gól nestačil, všechny body zůstaly ve Velvarech

pondělí 5. 10. 2020 | Redakce

logo B-týmu se bohužel nepodařilo navázat na domácí triumf nad Ústím nad Orlicí a v rámci 7. kola ČFL podlehla Dukla ve Velvarech 1:3. Jediný náš gól vstřelil v závěru utkání Jiří Hrubeš.

B-tým: Dukla doma zabrala, dva ze tří gólů proti Ústí vstřelil Fábry

úterý 29. 9. 2020 | Redakce

logo Béčko Dukly se po dvou porážkách dočkalo vítězství. V 6. kole ČFL doma porazilo Ústí nad Orlicí za stálého deště 3:1. Na vítězství se dvěma góly během dvou minut podílel Marek Fábry.

B-tým: Z Chlumce jsme body nepřivezli, rozhodla efektivita

pondělí 21. 9. 2020 | Redakce

logo B-tým Dukly Praha doplatil na neproměňování šancí a z Chlumce nad Cidlinou v rámci 5. kola ČFL odjíždí bez bodu. Jedinou branku Dukly při prohře 1:4 vstřelil Karsten Ayong.

B-tým: zasloužená domácí prohra s Hradcem Králové

úterý 15. 9. 2020 | Redakce

logo Ve 4. kole skupiny B ČFL přivítala rezerva Dukly na domácím hřišti v Jirnech rezervu FC Hradec Králové. V zápase, v němž měli navrch hosté a po většinu zápasu kontrolovali jeho průběh, se v první půli dostali zaslouženě do dvougólového vedení, které po přestávce podpořili pokračováním ve výborném výkonu. Tomu odpovídalo i narůstající skóre, které se zastavilo na "tenisovém" výsledku 1:6, když za domácí jediný gól vstřelil za stavu 0:4 Fábry. Za rezervu Dukly poprvé nastoupil hostující devatenáctiletý talent An Jaejun.

Béčko veze z Brozan dva body. Zazářil brankář Šťovíček

pondělí 7. 9. 2020 | Redakce

logo Ve 3. kole skupiny B ČFL zajížděla rezerva Dukly na hřiště SK Sokola Brozany, dlouholetému účastníku nejvyšší amatérské soutěže, který trénuje Jiří Němec, dřívější hráč i trenér Dukly Praha. V zápase, v němž se v první hodině povětšinou Dukla bránila a k ohrožení domácí branky se dostávala pouze sporadicky, udržela obrana Dukly, zejména díky brankáři Šťovíčkovi, čisté konto. Teprve v závěrečné půlhodince Dukla vyrovnala hru a nakonec mohla i přivést všechny tři body, ale vinou nepřesné duklácké koncovky skončil zápas nerozhodně 0:0. V závěrečném penaltovém rozstřelu byli mladíci Dukly přesnější než domácí, a tak si přivážejí z Brozan, vzhledem k vývoji zápasu, velmi cenné dva body.

Další stránky
123456>>