PORTRÉTY Z JULISKYŠtěpán Krunert
    FANSHOP

B-tým

Štěpán Studnička podepsal nový kontrakt

pátek 14. 8. 2020 | Radek Šamša

logo Odchovanec FK Dukla Praha Štěpán Studnička stvrdil svým podpisem novou smlouvu na Julisce.


B tým porazil Duklu Jižní Město, áčko se chystá na generálku v Příbrami

pátek 14. 8. 2020 | Radek Šamša

logo V prvním přípravném zápase po pauze zaviněné karanténou zvítězila ve středu záloha Dukly nad svou jmenovkyní z Jižního Města 3:1. Mezitím se chystá první tým na generálku před novým ročníkem, kterou odehraje v sobotu od 17 hodin v Příbrami.


Vítězná premiéra trenéra Urbana u B-týmu

neděle 12. 7. 2020 | Jiří Uldrich

logo V prvním přípravném zápase pod novým trenérem L. Urbanem se nově rodící B-tým představil v zápase s FC Slavia Karlovy Vary. Ve vyrovnaném zápase byli úspěšnější mladíci Dukly, když rozhodla vyšší efektivita v zakončení a po poločase 0:2 a po navýšení na třígólový rozdíl , domácí snížili dvěma góly v rozmezí tří minut. Dukla pak nápor domácích zbrzdila čtvrtým gólem v 80. minutě a domácí již nenašli klíč k dalšímu zdramatizování utkání.


Záloha si poradila s Benátkami nad Jizerou

středa 24. 6. 2020 | Jiří Uldrich

logo V dalším přátelském utkání, které sehrál B tým na dobře připraveném hřišti v Předměřicích s účastníkem divize C, s mužstvem SK Benátky n. J, si mladíci Dukly připsali výhru 5:2, když v poločase vedli 3:2. Mužstvo hrálo naposledy pod vedením trenéra Podoláka, který odchází k mládeži Slovácka.


Béčko zvládlo přípravu s Hostouní

sobota 20. 6. 2020 | Redakce

logo


Mužské Béčko porazilo v přípravě Kladno

neděle 31. 5. 2020 | Jiří Uldrich

logo Sezona sice pro mladíky z mužské zálohy oficiálně skončila, v rámci tréninkového procesu ale nastoupili k dalšímu přípravnému utkání. Tentokrát na stadionu Františka Kloze na Kladně zvítězili vysoko 6:4.Další stránky
123456>>
 

Fotogalerie


Partneři klubu

×
Dnes v 17:00
1.FK Příbram
FK Dukla Praha