Diskuzní fórum

25. 2. 2024, 20:03

Reakce na :


tak pohar i sneni o Evrope mame vyreseny a muzeme se koncentrovat na ligu. tam je dulezity hrat durazne, ale bez karet. dnes respect vsem fans na vyjezdu, doufam, ze na ligu se uvidime vsichni a zafandime.

23. 2. 2024, 09:05

Reakce na martinstep: ještě zbývá pár hodin do konce přestupového okna, dorazí ještě někdo? Zaregistroval jsem, že Hudec bude hostovat v Příbrami, což považuji za pozitivní vzhledem k jeho i duklácké fotbalové kariéry.


Myslím že už nikdo nepřijde. Teď už se soustředit na Opavu, ale hlavně na Brno a další. Jaro začíná. Dukla do toho!!!!

22. 2. 2024, 19:28

Reakce na :


ještě zbývá pár hodin do konce přestupového okna, dorazí ještě někdo? Zaregistroval jsem, že Hudec bude hostovat v Příbrami, což považuji za pozitivní vzhledem k jeho i duklácké fotbalové kariéry.

Esp | Olomouc

22. 2. 2024, 16:13

Reakce na :


Test

10. 2. 2024, 12:58

Reakce na :


Tak dneska rapidní zlepšení finální fáze hry Smajlík i díky duu noviců Hora - Mešanovič Smajlík

7. 2. 2024, 10:48

Reakce na martinstep: A je to tady, pomalu se nám plní sestava, ještě očekávám příchod nějakého "hotového" hráče do zálohy


Do zálohy,případně do útoku. Nějak mi přijde že Zeronik s Matějkou "zamrzli" . No je ještě čas . Dukla do toho !!!!!!!!

7. 2. 2024, 09:54

Reakce na :


A je to tady, pomalu se nám plní sestava, ještě očekávám příchod nějakého "hotového" hráče do zálohy

5. 2. 2024, 17:36

Reakce na asi_tak: Tak snad to bude Jakub Hora, posila by to byla. A kdo dál?


souhlas, Kuba pomůže. Smajlík tak ještě útok...

5. 2. 2024, 14:55

Reakce na :


Tak snad to bude Jakub Hora, posila by to byla. A kdo dál?

30. 1. 2024, 23:13

Reakce na :


Zdravím všechny Dukláky! Tak si musím dát repete (doufám, že to podstatné jsem si zapamatoval), jelikož příspěvek, co jsem napsal, se nějak záhadně vypařil. Zkrátka je fuč, asi jsem se musel znovu zaregistrovat a odfajfkovat robota. Ach ty nové technologie, je to čím dál tím víc nepřehlednější. A ted‘ už k věci, tak tedy. Přečetl jsem si příspěvek o rozvázání pracovní smlouvy s obráncem Svobodou. Musím se přiznat, že on, jako jeden z mála našich obránců, se mi líbil. Přišel k nám v létě roku 2022 (tedy ročník 2022-2023). Když posléze nastupoval na podzim v obraně v základní sestavě, přispěl k jejímu vyztužení a hned se to odrazilo výsledkově v zápasech. Defenzíva nebyla tak roztříštěná, snížil se počet obdržených gólů za zápas a nenastávaly kuriózní situace lacině obdržených gólů v koncovkách zápasů. Ta obrana ve složení –Barac, Piroch, Holiš a Svoboda, se mi zdála hratelná, na které se dalo stavět. Jenom k ní uvedu, až na Baraca (nechci mu křivdit, ale na postu pravého obránce se mi nelíbil). Takže po doplnění kvalitního pravého obránce se mi tato sestava zdála velice nadějná. Z dnešního pohledu vidíme, lidově řečeno, že nezůstal kámen na kameni. Ale zpět k obránci Svobodovi. Na podzim odehrál za Duklu pouze 2 měsíce, nastoupil k prvnímu utkání 6.8. a skončil 8.10. v utkání s Chrudimí, kdy se v 59. minutě zápasu zranil, a od té doby laboroval se zraněním a zdravotními problémy. Ten zápas s Chrudimí jsme nakonec prohráli 1:2, do konce podzimu jsme ještě tři zápasy prohráli a jeden remizovali, s pasivním skóre (4:12). A tímto naděje na deklarovaný postup do vyšší soutěže byla po podzimní části ta tam, opravdu mizivá, což se nakonec, i po kvalitně odehrané jarní části ligy, potvrdilo. Nakonec v příspěvku pan Svoboda uvádí, že momentálně zdravotní problémy ustupují a že zahájil tréninkový proces. Děkuji mu za kvalitní výkony v dresu Dukly, přeji mu brzké uzdravení a ještě hodně úspěchů na sportovním poli. Loučím se s pozdravem „sportu zdar a fotbalu zvlášť“.

28. 1. 2024, 14:29

Reakce na :


Ono je to takévé mlžení,aby soupeři nevěděli .

27. 1. 2024, 13:30

Reakce na :


tak výsledkově příprava zatím jedna velká bída..