Podpoř mládež

Finanční podpora sportu z veřejných zdrojů se dlouhodobě a každoročně snižuje a naproti tomu se náklady na sportování mládeže navyšují. Velice si vážíme toho, že ve vlastních dukláckých řadách se nachází mnoho podporovatelů naší mládeže ze strany rodičů a přátel klubu.
V roce 2019 jsme za tímto účelem založili sdružení Rodina DUKLA ži(v)je, z.s.. Skrze něj zajišťujeme podporu naší mládeže. Mohou tak vznikat projekty, které společně s Vaší pomocí tvoříme pro naše děti. Děkujeme za Vaši angažovanost a elán, s jakým v klubu Dukla Praha žijete.

Tímto způsobem bychom Vás rádi souhrnně informovali o větších projektech, které připravujeme nebo jsou zatím jen v myšlenkách či již byli zrealizovány.

Aktuální projekt

• V současné době je v běhu projekt malé skill arénky s odrazovou stěnou na Ruzyni.
    Odhadovaná částka na finalizaci projektu - položení finálního povrchu umělé trávy - činí 350.000 Kč.
    Když se podaří, rádi bychom v březnu pokládali.

• Chcete podpořit projekt Skill arénky v Ruzyni? Tak směle do toho:

Platební údaje:
    Číslo účtu: 2701879360/2010
    VS: 11

Potvrzení o daru si můžete vyžádat u paní Klečkové - kleckova@tactis.cz

Chcete podpořit naší mládež?

Pro okamžitou platbu bez preference podpory můžete využít QR kód. Nebo si nastavte trvalý příkaz a posílejte pravidelně.
Právě díky Vám můžeme zlepšovat tréninkové i zápasové podmínky dětem v našem klubu.
Děkujeme, vážíme si každého přispěvovatele.

Vaše FK Dukla Praha mládež a Rodina DUKLA ži(v)je, z.s.

Rodina DUKLA ži(v)je, z.s.
Ve Struhách 1001/28
160 00 Praha 6 - Bubeneč
IČO:08552045
Číslo účtu: 701879360/2010, vedený u FIO

Zaštiťující osoby kooperace s Fotbalový klub DUKLA Praha, spolek:
Günter Bittengel, 602 353 224, manažer mládeže
Petr Fišar, 737 941 803, vedoucí trenér mládeže

Podpořeno, pořízeno, vybudováno:

• Díky dobrosrdečnosti z řad rodičů jsme na podzim 2022 vybrali na navýšení pronájmu hřiště na Dědině, vyšší počet tréninkových hodin můžeme naší mládeži dopřát i na jaře 2023. Děkujeme.
  • Vřetenová sekačka pro údržbu hřiště v Ruzyni.
  • VEO kamera pro dorostenecké kategorie.
  • Studna pro závlahu hřiště na Ruzyni.