Fanklub

CO JSME?

K Oficiálně DUKLA KLUB z.s., neformálně Dukla fanklub. Samosprávný spolek, otevřený pro všechny příznivce fotbalové Dukly Praha. Právní osobností je od roku 1995. Hlásí se k tradici všesportovního Dukla klubu Praha z roku 1966, který byl v roce 1972 přeměněn na Odbor přátel TJ Dukla Praha. FK Dukla Praha a.s. nás od 2008 má za svůj fanklub a na klubovém internetu nabízí i možnost se do něj registrovat. Jsme přidruženým členem spolku Rodina Dukla ži(v)je z.s., coby patron mládeže FK Dukly Praha. Zaštiťujeme a jsme garantem donátorského projektu „Dukláci Dukle, dukláky duklákům“. Plnoprávné účastenství v Dukla klubu podmiňuje zaplacení ročního dobrovolného členského příspěvku na činnost spolku nebo sezónní finanční dar speciálně na mládež klubu v projektu 4D. Doživotním čestným prezidentem Dukla klubu je JUDr. Petr Perman, čestným předsedou Günter Bittengel a čestným členem Tomáš Kotvalt se svojí tiskárnou Kopretina.

CO CHCEME?

Oslovovat, stmelovat, spolkově a přátelsky spolužít se všemi příznivci FK Dukly Praha a v mezích možností jim ve fandovství pomáhat a vytvářet k němu podmínky. Chceme všechny dukláky a duklačky vést k sounáležitosti s FK DUKLA Praha, k hrdosti na její historii i současnost, jakož i k přátelství vzájemnému. Snažíme se vytvořit na domácím stadionu, s největší hlavní tribunou v Česku a výhledem na Prahu, kotel fandících příznivců „žlutému baletu“. Chceme Dukle fandit i v sektorech hostů na hřištích soupeřů. A fotbalovému Česku dát vědět, že nejen fotbalová legenda z Julisky se vrátila, ale i její diváci, fanoušci a fanynky jsou tady, a noví přibývají.

CO NABÍZÍME?

Dobrý pocit z členství a spoluúčasti ve fanklubu svého klubu. Příjemnou partu a příjemné prostředí pro společné fandění fotbalové Dukle v Praze i venku. Setkání, besedy a další akce s osobnostmi, hráči a trenéry Dukly. Informace z „domácí kuchyně“, spolkové a klubové zpravodajství. Fanouškovské ankety a soutěže. Sportovní vyžití. Možnost fanduklácké seberealizace. Hrdost na svůj klub FK DUKLA Praha a na svůj DUKLA KLUB. Důvěryhodnou příležitost finančně podporovat mládež FK Dukly Praha cestou fanouškovského projektu 4D. Prestižní kartičku DUKLA KLUBU, abonentní a věrnostní spolkové i klubové výhody a roční benefity, ročenku a unikátní suvenýry jen pro členy spolku.

Adresa sídla: DUKLA KLUB, z. s.
Na Markvartce 898/12
160 00 Praha 6 - Dejvice
Výbor: Jiří Svoboda, DiS. - předseda (jirisvoboda2502@gmail.com)
JUDr. Bc. Peter Brezina, Ph.D. - místopředseda (peter.brezina@gmail.com)
Petr Hamoň (petr.hamon@email.cz)
Michal Růžička (michal.ruzicka86@seznam.cz)
Martin Štěpánek (martinstep@seznam.cz)
Sekretář JUDr. Antonín Jánský (737170022, fanklubfkd@seznam.cz)
E-mail:fanklub@fkdukla.cz
Webové stránky:
www.duklaky.estranky.cz
Facebook: https://www.facebook.com/groups/duklaklub
Stanovy: Stanovy DUKLA KLUBU si můžete stáhnout ZDE.

Registrace do fanklubu