PORTRÉTY Z JULISKYRadek Havala

Ženský tým

Týmové foto

kolodatumdomácíhosté
6. so 3. 10. 2020 Horní Heršpice Dukla Praha4:0(3:0)
9. ne 1. 11. 2020 Pardubice Dukla Praha13:00

Fotbalistky se v technice vyrovnají mužům, říká šéftrenér mládeže dívek

pátek 25. 9. 2020 | Redakce

logo Vedle mužských týmů mají svou silnou základnu na Dukle i fotbalové týmy dívek. A patří dokonce k nejlepším v republice. Šéftrenér mládeže dívek Jakub Kowolowski v rozhovoru mluví o rozdílech mezi dívčím a chlapeckým fotbalem i cílech pro budoucnost. Článek ze zápasového magazínu přinášíme v plném znění také zde na webových stránkách.

Slávistky potvrdily roli favoritek

neděle 13. 9. 2020 | Redakce

logo Ve čtvrtém kole jsme zavítali na hřiště Slavie v Horních Měcholupech.

Ženy A: Z Liberce s plným počtem bodů

neděle 6. 9. 2020 | Redakce

logo Ve třetím kole nejvyšší soutěže žen jsme měli na programu zápas na severu Čech v Liberci.

Ženy neuspěly na Slovácku a odjíždí bez bodu

neděle 23. 8. 2020 | Redakce

logo První podzimní kolo nás čekal moravský výlet na Slovácko. Domácí hračky byly jasné favoritky utkání, ale dlouho se nemohly prosadit. Nakonec Slovácko bere výhru 2:0 za góly z posledních deseti minut.

Ženy výsledkově nezvládly generálku na 1. ligu

sobota 15. 8. 2020 | Redakce

logo Poslední přípravný zápas před startem sezóny byl v plánu na Moravě, konkrétně v Hrušovanech u Brna, kde bude hrát své domácí zápasy Lokomotiva Brno Horní Heršpice.

Ženy prohrály v přípravě se Slováckem

neděle 9. 8. 2020 | Redakce

logo Ženy sehrály svůj první moravský zápas v přípravě. Děkujeme Slovácku za zařízení a možnost sehrát utkání "na půl cesty" v Brně. Utkání bylo v režii Slovácka, ve druhém poločase rozhodly moravačky ve svůj prospěch pěti brankami.

Další stránky
123456>>

P Tým Tým Z S B
4. FC Slovan Liberec 4 4:10 6