PORTRÉTY Z JULISKYRadek Havala

Ženský tým

Týmové foto

kolodatumdomácíhosté
PUút 11. 8. 2020 ČR WU17 Dukla Praha6:0(3:0)
PUso 15. 8. 2020 Horní Heršpice Dukla Praha11:00

Ženy prohrály v přípravě se Slováckem

neděle 9. 8. 2020 | Redakce

logo Ženy sehrály svůj první moravský zápas v přípravě. Děkujeme Slovácku za zařízení a možnost sehrát utkání "na půl cesty" v Brně. Utkání bylo v režii Slovácka, ve druhém poločase rozhodly moravačky ve svůj prospěch pěti brankami.

Ženy si poradily s dorostenkami Slavie

pátek 7. 8. 2020 | Redakce

logo Ženy vstoupily do druhé fáze letní přípravy, kdy je čekají už náročná utkání. První takové bylo s kategorií WU18 SK Slavia Praha.

Ženy na soustředění porazily Karlovy Vary

neděle 2. 8. 2020 | Redakce

logo Ženy v krásném areálu Blšan porazily vysoko Slavii Karlovy Vary. V dalších dnech čeká ženy oficiální focení a přípravné utkání s WU18 Slavia Praha.

Ženy v přípravě porazily Braník

pátek 31. 7. 2020 | Klub

logo Den před odjezdem na soustředění do Blšan odehrály ženy další přípravné utkání. Tentokrát ve Vraném nad Vltavou proti druholigovému Braníku.

Ženy sehrály velmi vyrovnaný souboj s juniorkou Plzně

pondělí 27. 7. 2020 | Redakce

logo V neděli v podvečer sehrál ženský tým další přípravné utkání v Plzni. K vidění byla velká snaha mladých hráček z Plzně, vyrovnaný první poločas, ale také převaha pražanek v druhé půli. Celkem padly tři branky a Dukla vzešla z utkání jako vítěz.

Ženy na úvod přípravy přehrály Zlíchov

úterý 21. 7. 2020 | Redakce

logo První zápas odehrál ženský tým na pražském Zlíchově.

Další stránky
123456>>

P Tým Tým Z S B
4. FC Viktoria Plzeň 0 0:0 0