Ženský tým

kolodatumdomácíhosté  
19. ne 14. 5. 2023 Dukla Praha Ostrava0:4(0:3)

O ženském fotbale s Michaelou Beránkovou

pátek 9. 6. 2023 | Redakce

logo Holky hrají při práci a studiu, což není jednoduché na propojení s nejvyšší ženskou soutěží, říká nejdéle sloužící hráčka Dukly Michaela Beránková. Jaké byly začátky ženského týmu Dukly Praha? Co by pomohlo rozvoji ženského fotbalu v České republice? Odpovědi naleznete v rozhovoru, který byl součástí bakalářské práce Martina Kuchaře, absolventa Pedagogické fakulty Univerzity Karlovy.


Ženy podlehly Brnu 0:2 ve skupině o sestup

pondělí 17. 4. 2023 | Redakce

logo K prvnímu utkání v nadstavbové části nastupovaly ženy proti Brnu. Zároveň se utkání odehrálo i jako finále zimní moparshop.cz ligy.


Ashley Dozier (USA): světová rekordmanka a nová posila ženského A-týmu

pátek 24. 3. 2023 | Redakce

logo Mnoho z vás už jistě zaznamenalo novou obránkyni v sestavě ženského A-týmu, kterou je Ashley Dozier. Na následujících řádcích vám ji představíme blíže, jde totiž o světovou fotbalovou rekordmanku!


Šok v závěru, ženy prohrály s Plzní

pondělí 20. 3. 2023 | Redakce

logo V neděli v předposledním kole základní části se utkala Dukla s Plzní. Před zápasem byly karty rozdány jasně, vítěz bere 5. místo. Bohužel v závěru utkání přišel šok a Plzeň veze z Julisky všechny 3 body.


Ženy v prvním jarním kole získaly důležité 3 body

středa 15. 3. 2023 | Redakce

logo V neděli k prvnímu jarnímu kolu nastoupila Dukla proti Brnu. Ve 12. kole se dařilo našim fotbalistkám, které v první půli díky brankám Hrobské a Holečkové vstřelily 2 rozhodující branky.


Série vítězství přerušena, ženy podlehly Liberci 2:3

pondělí 27. 2. 2023 | Redakce

logo V sobotu v mrazivém Liberci odehrály naše ženy utkání proti soupeřkám, které poprvé míří za cílem vybojovat postup do kvalifikace o Ligu Mistryň! V utkání Duklačky vždy dotahovaly, přesto Liberec nakonec vstřelil vítěznou branku na 3:2Další stránky
123456>>
 

Tabulka

Tabuka bude zveřejněna po prvním odehraném kole.
Dobromat.cz - Kadm nkupem pomhte
Podpořte dívčí a ženský fotbal na Dukle při nakupování přes internetové obchody, aniž by vás to stálo jen 1 hal navíc. Pokud nakupujete na internetu a chcete nás při tom zároveň podporovat, přidejte si do prohlížeče tohoto pomocníka: http://dobromat.cz/rozsireni/pridat

Facebook


Fotogalerie


Partneři klubu