PORTRÉTY Z JULISKYMohamed Doumbia
    FANSHOP

SPOLEK PŘÁTELÉ FK DUKLY PRAHA

Základní nástin struktury spolku a činnosti přátel klubu
Zápisy ze setkání
Kontakt

SPOLEČNOU CESTOU ANEB OTEVŘENÍ SE S DŮVĚROU

Vážení rodiče, přátelé sportu a příznivci fotbalu,

Dovolujeme si Vás seznámit s novým projektem našeho klubu FK Dukla Praha – „SPOLEČNOU CESTOU“ Cílem tohoto projektu je pokračovat v rozvoji našich vzájemných vztahů mezi Vámi a naším klubem FK Dukla Praha. Dlouhodobé strategie našeho klubu, je zaměřena na co nejširší zainteresovanost Vás „přátel klubu“ při uskutečňování nových programů, které mohou být nápomocny při rozvoji sportovního ducha a budovaní osobnosti mladého člověka – sportovce - vašich dětí.

Tento projekt si klade za cíl jednak zlepšování úrovně tréninkového vybavení a zejména rozšíření nabídky ostatních aktivit, které mohou být nápomocny při formování charakteru mladých sportovců.

Záměr výchovy vlastních hráčů od nejmladších kategorií společně s vylepšením kvalitativní úrovně mládežnického fotbalu je jednoznačným cílem vedení našeho klubu FK Dukla Praha. Velice rádi bychom pro tento záměr získali i vaši podporu. Projekt „SPOLEČNOU CESTOU“ by měl zahrnovat všechny mládežnické kategorie od fotbalové školičky až po dorost.

Vše chceme praktikovat na vysoké profesionální a transparentní úrovni tak, jak je tomu ve všech fotbalově vyspělých zemích, odkud přenášíme dobré zkušenosti a snažíme se je adaptovat do našeho prostředí. Získané zkušeností z jednorázových projektů podobného typu a zejména otevřená spolupráce s rodiči a přáteli fotbalu zcela jednoznačně přináší větší dynamiku tvořivosti při rozvoji a stabilitě klubu.

Naše sdružení přátel klubu FK Dukla Praha přivítá Vaší aktivní účast v rámci tohoto dlouhodobého projektu. Vedle úrovně aktivní spoluúčasti a přinášení nejen finanční či materiální podpory, vítáme i komunikaci ideových či odborných principů, které pomohou k dosažení našeho společného cíle a to kvalitně vychovávat dítě ve sportovním prostředí s odpovědným a pozitivním vztahem k životu.

Základní nástin struktury spolku a činnosti přátel klubu 

 • Rada rodičů (rodiče jednotlivých kategorií, kteří úzce komunikují s manažerem mládeže a vedením mládežnickým sekcí). Zvolení zodpovědného člověka, který vede veškerou evidenci aktivity sdružení přátel klubu (je na Vás, jak by toto sdružení mohlo fungovat). Je na vaší aktivitě a zkušenostech, jak by to mohlo fungovat co nejjednodušeji a efektivně. Transparentnost.
 • Dáváme malé myšlenky a náměty pro tvorbu nových možností vzájemné komunikace a vašeho užšího zapojení se do dění v klubu FK Dukla Praha, jež se po letech slávy a pádů úspěšně zvedá z popele minulosti a chystá se na „plavbu k novým obzorům poznaným i nepoznaným“:
  1. materiálně - technická oblast – ozvučení na aerobik, projektor, promítací plátno, boxovací pytel a žíněnky na judo, balanční pomůcky, trampolíny, nové branky, …
  2. zdravotní oblast – vybavení lékáren, regenerační zařízení, masérské lehátko, …
  3. stravovací oblast – příprava individuálních jídelníčků, ovoce a zelenina po utkání (příprava táců s ovocem)
  4. psychologická oblast – sportovní psycholog, relaxační programy, teambuilding, …
  5. kulturní oblast – pořádání akcí pro děti, návštěvy divadel a kin, vánoční besídky, příběhy z tribuny – besedy se sportovci a lidmi z prostředí kultury, …
  6. vzdělávací oblast – např. lektor na sportovní angličtinu, …
  7. sportovní oblast – turnaje, kempy, dětské dny, zahraniční turnaje, stáže dětí do zahraničních center mládeže, společné výlety za poznáním, …

První realizované vlaštovky Vaší spontánní podpory, za které moc děkujeme, byly: úprava věšáků kabině, výbava lékáren, míče na utkání, akce pro děti (okresní přebor a „proč kluci milují fotbal“).

Vše to jsou myšlenky, které vychází z Vaší přirozené a otevřené podpory, kterou začínáme vnímat při příjemné komunikaci s Vámi a tak si říkáme, pojďme zkulturnit a rozšířit fotbalové prostředí o důvěru a přátelství v ještě intenzivněji.

S poděkováním za alespoň zamyšlení nad tímto tématem

Vedení klubu FK Dukla Praha a tým trenérů Vašich dětí

Zápisy ze setkání

DatumČasZápis ke stažení
10. 02. 201517:00stáhnout
17. 03. 201517:00stáhnout
14. 04. 201517:00stáhnout

Kontakt

Spolek Přátelé FK Dukly Praha, z. s.
Sídlo:Jugoslávských partyzánů 2036/13
160 00 Praha 6 - Dejvice
IČ:03651096
Číslo účtu:2100755979/2010
Korespondenční adresa:FK DUKLA Praha a. s.
Spolek Přátelé FK Dukly Praha, z. s.

Na Julisce 28
160 00 Praha 6 - Dejvice
Telefon:Předseda spolku: Vladimír Krob, tel.: 603 228 037
Místopředsedkyně spolku: Dana Vávrová, tel.: 723 778 570
Ekonomka spolku: Simona Šímová, tel.: 605 925 734
E-mail:pratelefkdukly@fkdukla.cz
 

Fotogalerie


Partneři klubu