PORTRÉTY Z JULISKYFilip Rada

Juniorka

Týmové foto

kolodatumdomácíhosté
15. po 12. 11. 2018 Dukla Praha Bohemians 19052:2(0:1)
16. so 24. 11. 2018 Viktoria Plzeň Dukla Praha11:00

Juniorka remizovala s Bohemians

pondělí 12. 11. 2018 | Redakce

logo První zápas této sezony, který proběhl na umělé trávě na Julisce, sehrála dukelská juniorka v pondělí odpoledne proti Bohemians. Soupeř šel z pokutového kopu rychle do vedení, Dukla ve druhém poločase otočila, zápas ale nakonec skončil remízou.

Junioři uspěli v Teplicích

neděle 4. 11. 2018 | Redakce

logo Utkání, ve kterém se skóre několikrát otáčelo, nakonec skončilo vítězně pro Duklu, která nastřílela celkem čtyři góly.

Juniorská přestřelka s Jabloncem skončila vítězně

neděle 28. 10. 2018 | Redakce

logo V deštivém podzimním dopoledni se odehrálo 13. kolo Juniorské ligy mezi Duklou a Jabloncem. V den stoletého výročí vzniku Československa byla šťastnějším týmem Dukla.

Juniorka si neporadila s Hradcem Králové

pondělí 22. 10. 2018 | Redakce

logo Den po výhře A týmu nad Opavou si dukelská juniorka neporadila s Hradcem Králové na hřišti soupeře a prohrála 2:4.

Juniorku přestřílela Sparta

čtvrtek 4. 10. 2018 | Redakce

logo Výjimečně ve čtvrtek odpoledne odehrál juniorský tým Dukly domácí utkání v Kazíně se Spartou Praha. Herní kvality, které Sparta předváděla, byly bohužel i přes snahu Dukly nad naše síly.

Juniorka otočila se Slavií a poskočila v tabulce vzhůru

pondělí 1. 10. 2018 | Redakce

logo Napínavý zápas se Slavií odehrála v pondělí v Horních Počernicích naše juniorka. Dukla si v prvním poločase vstřelila vlastní gól, ten ale odčinila následnými třemi přesnými střelami do branky soupeře a posunula se v tabulce Juniorské ligy na 7. místo.

Další stránky
123456>>