PORTRÉTY Z JULISKYMohamed Doumbia
LIDÉ
MÉDIA
DUKLA PŘIHRÁVÁ

Na Julisce proběhla předsezonní tisková konference

středa 17. 7. 2019 | Redakce

logoTisková konference fotbalového klubu Dukla Praha před začátkem nové sezóny FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY proběhla ve středu dopoledne. Zástupci z vedení klubu a A týmu se vyjádřili ke změnám na Dukle a k plánům do budoucnosti.

S logem Dukly po celé zeměkouli

středa 3. 7. 2019 | Redakce

logoCestovatel a skalní fanoušek Dukly Praha Ivan Monev projíždí ve svém autě s logem našeho klubu nejrůznější místa naší zeměkoule. Zuzana Maléřová ho pozvala 28. 6. k rozhovoru v Českém Rozhlase Dvojka.

Zástupci Dukly se zúčastnili Pochodu Oty Pavla

úterý 25. 6. 2019 | Redakce

logoV sobotu 22. června proběhl 36. ročník Pochodu Oty Pavla, který organizuje Obecní úřad Branov. Součástí byl pietní akt za Otu Pavla, kterého se zúčastnila delegace FK Dukla Praha vedená předsedou představenstva Ing. Bohumilem Pauknerem.

Automobilka SEAT novým automobilovým partnerem FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY

úterý 25. 6. 2019 | Tisková zpráva

logoFORTUNA:NÁRODNÍ LIGA v Česku si vysloužila nového významného partnera. Svoje jméno s ní od následujícího soutěžního ročníku spojí značka SEAT. Jednotlivé kluby FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY získají díky spolupráci Ligové fotbalové asociace s výrobcem automobilů od jednotlivých zástupců z dealerské sítě SEAT několik automobilů modelu Tarraco.

Bývalí dorostenci se po 60 letech od titulu sešli na Julisce

pátek 21. 6. 2019 | Redakce

logoVe čtvrtek 20. června se v Klubovně internacionálů na Julisce uskutečnilo setkání bývalých dorostenců, kteří v letech 1955-1965 oblékali dres našeho fotbalového klubu.

Günter Bittengel se přesouvá k mládeži

středa 19. 6. 2019 | Redakce

logoNovým sportovním manažerem mládežnické akademie FK Dukla Praha se stává Günter Bittengel. Ten v červnu skončil na pozici sportovního ředitele, kterou po něm převzal Pavel Vandas. Bittengel už s mládeží úzce spolupracoval během své předchozí funkce, nyní bude mít prostor se jí věnovat naplno.

Bývalí dorostenci se po 60 letech od titulu sešli na Julisce

pátek 21. 6. 2019 | Redakce

Uplyne 60 let od zisku dorosteneckého titulu

čtvrtek 6. 6. 2019 | Redakce

logoVe čtvrtek 20. června od 16:00 se uskuteční v Klubovně na Julisce setkání bývalých dorostenců, kteří v roce 1959 získali titul Přeborníka republiky.

Stará garda Dukly sehrála zápas na oslavách ve Vinoři

čtvrtek 21. 6. 2018 | Redakce

logoV sobotu 16. června proběhly ve Vinoři oslavy 90 let místního fotbalu. V rámci příjemné akce se odehrál zápas mezi starými gardami Dukly a Vinoře.

Setkání bývalých dorostenců Dukly Praha

čtvrtek 14. 6. 2018 | Redakce

logoV úterý dne 12. června 2018 v odpoledních hodinách se po delší době v restauraci „U Zvonu“ v Praze - Košířích sešli bývalí dorostenci FK Dukla Praha, kteří oblékali dres v letech 1955-1965.

Přátelská návštěva u Jiřího Čadka

čtvrtek 19. 4. 2018 | Redakce

logoVe středu 18. dubna 2018 v odpoledních hodinách se uskutečnila přátelská návštěva u bývalého středního obránce našeho A mužstva Jiřího Čadka v jeho bydlišti v Praze-Vinoři.

Přátelské setkání bývalých hráčů

úterý 30. 1. 2018 | Redakce

logoV pondělí 29. ledna 2018 se uskutečnilo v jubilejním roce od vzniku našeho fotbalového klubu (1. října – 70 let) přátelské setkání bývalých hráčů našeho ligového mužstva.

Věřím, že se Dukla zachrání, říká její majitel Petr Paukner

úterý 18. 9. 2018 | Redakce

logoSe souhlasem časopisu Týden a Týden.cz a svolením autora Stanislava Hraběte zveřejňujeme rozhovor, který Týdnu poskytl Petr Paukner.

Jedinečnost dukelského dresu

pondělí 17. 9. 2018 | Redakce

logoDostali jsme minulý měsíc dopis adresovaný předsedovi představenstva, který nás potěšil, protože upozorňuje na originální design našeho tradičního klubového dresu a pro naše fanoušky ho v plném znění se souhlasem pisatele přetiskujeme.

Fotbalová legenda a bývalý hráč Dukly Jozef Adamec oslavil 75. narozeniny

středa 12. 4. 2017 | Redakce

logoNa halovém turnaji v Trnavě pro hráče nad 35 let se vzpomínalo na československou ligu. Společně se zde střetli bývalí hráči ze Slovenska s ikonami pražských celků a Liberce. Nechyběl zde ani nedávný oslavenec Jozef Adamec, pro kterého si organizátoři připravili narozeninové překvapení.

Gólman Rada po "relaxu" proti Jablonci: Na míč sahat vůbec nemusím

pondělí 13. 3. 2017 | Redakce

logoSlavnostní chvilka otevřela utkání Dukly s Jabloncem. Miláček ochozů, brankář Filip Rada, kráčel do ligové svatyně po stopadesáté. „Vážím si toho. Nejvyšší soutěž jsem začal chytat dost pozdě. V tolik zápasů jsem nedoufal," řekl po vítězství 1:0 jubilant.

Fotbalové kluby budou v únoru hlasovat o změně systému první ligy

středa 7. 12. 2016 | Redakce

logoFotbalové kluby budou v únoru hlasovat o změně systému pro první ligu od sezony 2018/19. Ligová fotbalová asociace, která nejvyšší domácí soutěž řídí, navrhuje nadstavbu se třemi skupinami v systému 6-4-6 plus baráž o Evropskou ligu a sestup. Celkem by tak přibylo 42 zápasů.

Příběhy podzimu: Z Dukly do reprezentace. A dál? Štetina sní o Anglii

středa 7. 12. 2016 | iDnes.cz - Vojtěch Povejšil

logoPřepsal dějiny novodobé Dukly. Byl prvním seniorským reprezentantem z dejvického klubu od dob Milana Luhového! Obránce Lukáš Štetina hrál od šestnácti za juniorské výběry a nyní je součástí širšího kádru slovenského áčka. „Kozáčik, Bakoš, Hrošovský nebo Ďuriš ukázali, že se hráč z české ligy může prosadit. Je to čest být v reprezentaci,“ říká spolehlivý stoper, který na podzim nevynechal jedinou minutu.