PORTRÉTY Z JULISKYRoman Skuhravý
DUKLA PŘIHRÁVÁ

Ptejte se vedení klubu. Na vaše dotazy odpoví David Šrámek a Jan Staněk

čtvrtek 14. 1. 2021 | Klub

logoMáte dotaz k chodu klubu nebo ke složení hráčského kádru? Chceme být vám, fanouškům, zase o něco blíž, proto spouštíme offline rozhovory s výkonným ředitelem Davidem Šrámkem a sportovním ředitelem Janem Staňkem.

Člen Síně slávy Dukly Praha Josef Jelínek slaví kulaté 80. narozeniny

sobota 9. 1. 2021 | Klub

logoLegendární útočník Josef Jelínek, který v dresu Dukly získal pět ligových titulů a tři triumfy v Československém poháru, slaví kulaté 80. narozeniny. Přejeme vše nejlepší a hlavně pevné zdraví!

Odešel velký Duklák a skvělý člověk, herec Ivo Niederle

pátek 8. 1. 2021 | Klub

logoS velkým smutkem přijala dnes Dukla Praha zprávu o úmrtí herce a svého bývalého funkcionáře Ivo Niederleho. Odešel ve věku 91 let, která završil před necelými dvěma týdny, 26. prosince minulého roku. V Dukle Praha pracoval aktivně po několik desítek let, nejdříve v odborných komisích a později také ve výboru fotbalového klubu a udělal pro něj velmi mnoho a vždy zcela nezištně.

František Šafránek by letos oslavil 90. narozeniny

středa 6. 1. 2021 | Redakce

logoObránce František Šafránek se narodil 2. ledna 1931 v Praze. Zemřel v roce 1987.

Vánoční a novoroční přání

středa 23. 12. 2020 | Klub

logo

Dárky na poslední chvíli? Fanshop má otevřeno až do 23.12, nově s platbou kartou

úterý 15. 12. 2020 | Redakce

logoNestíháte nakoupit vánoční dárky? Udělejte radost fanouškovskými produkty z dukláckého fanshopu. Máme otevřeno i den před Štedrým dnem.

Člen Síně slávy Dukly Praha Josef Jelínek slaví kulaté 80. narozeniny

sobota 9. 1. 2021 | Klub

Odešel velký Duklák a skvělý člověk, herec Ivo Niederle

pátek 8. 1. 2021 | Klub

František Šafránek by letos oslavil 90. narozeniny

středa 6. 1. 2021 | Redakce

Jak se bránil Maradona? Legendy Dukly vzpomínají

pátek 27. 11. 2020 | Lukáš Šonský

logoDvakrát nastoupil Diego Maradona v dresu Argentiny proti Československu. V obou případech proti němu v dresu našeho národního týmu stáli i hráči Dukly. „Postupem času nám docházelo, jaké jsme měli štěstí, že jsme si proti němu mohli zahrát. Diego byl obrovská osobnost,“ vzpomíná Karel Stromšík, tehdejší reprezentační brankář a držitel dvou titulů s Duklou.

90 let spisovatele Oty Pavla

úterý 28. 7. 2020 | Klub

logoV červenci by oslavil životní jubileum – 90 let. Narodil se 2. července 1930 v Praze. V 19 letech se stal sportovním redaktorem Českého rozhlasu, kde pracoval i po ukončení vojenské základní služby do roku 1956. V dalším roce se stal redaktorem časopisu Československý voják a od roku 1967 pracoval jako spisovatel na volné noze.

Legendární trenér Jaroslav Vejvoda by oslavil 100 let

středa 1. 7. 2020 | Klub

logoMěl různé přezdívky. Vejvodík, Basinek, diktátor a dokonce i tyran. Ať už jej častovali jakkoli, nikdo mu neodpáře trenérskou genialitu a preciznost, s níž vedl FK Dukla Praha v minulém století k jejím největším úspěchům. Trenér Jaroslav Vejvoda by 1. července oslavil kulatých 100 let.

Věřím, že se Dukla zachrání, říká její majitel Petr Paukner

úterý 18. 9. 2018 | Redakce

logoSe souhlasem časopisu Týden a Týden.cz a svolením autora Stanislava Hraběte zveřejňujeme rozhovor, který Týdnu poskytl Petr Paukner.

Jedinečnost dukelského dresu

pondělí 17. 9. 2018 | Redakce

logoDostali jsme minulý měsíc dopis adresovaný předsedovi představenstva, který nás potěšil, protože upozorňuje na originální design našeho tradičního klubového dresu a pro naše fanoušky ho v plném znění se souhlasem pisatele přetiskujeme.

Fotbalová legenda a bývalý hráč Dukly Jozef Adamec oslavil 75. narozeniny

středa 12. 4. 2017 | Redakce

logoNa halovém turnaji v Trnavě pro hráče nad 35 let se vzpomínalo na československou ligu. Společně se zde střetli bývalí hráči ze Slovenska s ikonami pražských celků a Liberce. Nechyběl zde ani nedávný oslavenec Jozef Adamec, pro kterého si organizátoři připravili narozeninové překvapení.

Gólman Rada po "relaxu" proti Jablonci: Na míč sahat vůbec nemusím

pondělí 13. 3. 2017 | Redakce

logoSlavnostní chvilka otevřela utkání Dukly s Jabloncem. Miláček ochozů, brankář Filip Rada, kráčel do ligové svatyně po stopadesáté. „Vážím si toho. Nejvyšší soutěž jsem začal chytat dost pozdě. V tolik zápasů jsem nedoufal," řekl po vítězství 1:0 jubilant.

Fotbalové kluby budou v únoru hlasovat o změně systému první ligy

středa 7. 12. 2016 | Redakce

logoFotbalové kluby budou v únoru hlasovat o změně systému pro první ligu od sezony 2018/19. Ligová fotbalová asociace, která nejvyšší domácí soutěž řídí, navrhuje nadstavbu se třemi skupinami v systému 6-4-6 plus baráž o Evropskou ligu a sestup. Celkem by tak přibylo 42 zápasů.

Příběhy podzimu: Z Dukly do reprezentace. A dál? Štetina sní o Anglii

středa 7. 12. 2016 | iDnes.cz - Vojtěch Povejšil

logoPřepsal dějiny novodobé Dukly. Byl prvním seniorským reprezentantem z dejvického klubu od dob Milana Luhového! Obránce Lukáš Štetina hrál od šestnácti za juniorské výběry a nyní je součástí širšího kádru slovenského áčka. „Kozáčik, Bakoš, Hrošovský nebo Ďuriš ukázali, že se hráč z české ligy může prosadit. Je to čest být v reprezentaci,“ říká spolehlivý stoper, který na podzim nevynechal jedinou minutu.