SÍŇ SLÁVY
DUKLA PŘIHRÁVÁ

Ing. Luboš Urban, životní jubileum 65 let

úterý 15. 11. 2022 | Miloslav Jícha

Pozvánka na řádnou valnou hromadu

pondělí 14. 11. 2022 | Klub

Už v neděli proběhne Brunch s Duklou. S hráči A-týmu, žen i s vedením klubu

čtvrtek 10. 11. 2022 | Klub

logoJak jsme vás informovali, den po posledním podzimním utkání proběhne tradiční Brunch s Duklou! Akce se bude konat v prostorech Café Záhorský v Dejvicích a začne v neděli už v 8:30. Svoji účast je třeba předem nahlásit.

Zveme vás na tradiční Brunch s Duklou, tentokrát i ve spojení s TJ Dukla

pátek 28. 10. 2022 | Klub

logoPouhý den po našem posledním podzimním utkání pro vás máme připravenou populární akci. V prostorech Café Záhorský se bude dopoledne 13. listopadu konat další ročník oblíbené akce „Brunch s Duklou". Na akci dorazí kromě zástupců FK Dukla, také zástupci TJ Dukla. Cílem je další propojení fenoménu Dukly Praha. Svojí účast je nutné předem nahlásit.

Stanislav Štrunc, bývalý hráč by oslavil životní jubileum, 80 let

čtvrtek 27. 10. 2022 | Miloslav Jícha

Tadeáš Kraus, bývalý hráč by oslavil životní jubileum 90 let

pátek 21. 10. 2022 | Miloslav Jícha

logoNarodil se 22. října 1932 v Třinci, zemřel 31. října 2018. Útočník, záložník a později trenér.

Ing. Luboš Urban, životní jubileum 65 let

úterý 15. 11. 2022 | Miloslav Jícha

Stanislav Štrunc, bývalý hráč by oslavil životní jubileum, 80 let

čtvrtek 27. 10. 2022 | Miloslav Jícha

Tadeáš Kraus, bývalý hráč by oslavil životní jubileum 90 let

pátek 21. 10. 2022 | Miloslav Jícha

František Kordula - vrcholový fotbal v Dukle i moravský folklór

čtvrtek 20. 10. 2022 | Ing. Bohumil Paukner

Aleš Foldyna, životní jubileum – 55 let

čtvrtek 6. 10. 2022 | Miloslav Jícha

logoNarodil se 11. října 1967 v Ostravě. Záložník, odchovanec TJ Baník Ostrava OKD.

Josef Jelínek – stříbrná medaile Senátu

pátek 30. 9. 2022 | Miloslav Jícha

Věřím, že se Dukla zachrání, říká její majitel Petr Paukner

úterý 18. 9. 2018 | Redakce

logoSe souhlasem časopisu Týden a Týden.cz a svolením autora Stanislava Hraběte zveřejňujeme rozhovor, který Týdnu poskytl Petr Paukner.

Jedinečnost dukelského dresu

pondělí 17. 9. 2018 | Redakce

logoDostali jsme minulý měsíc dopis adresovaný předsedovi představenstva, který nás potěšil, protože upozorňuje na originální design našeho tradičního klubového dresu a pro naše fanoušky ho v plném znění se souhlasem pisatele přetiskujeme.

Fotbalová legenda a bývalý hráč Dukly Jozef Adamec oslavil 75. narozeniny

středa 12. 4. 2017 | Redakce

logoNa halovém turnaji v Trnavě pro hráče nad 35 let se vzpomínalo na československou ligu. Společně se zde střetli bývalí hráči ze Slovenska s ikonami pražských celků a Liberce. Nechyběl zde ani nedávný oslavenec Jozef Adamec, pro kterého si organizátoři připravili narozeninové překvapení.

Gólman Rada po "relaxu" proti Jablonci: Na míč sahat vůbec nemusím

pondělí 13. 3. 2017 | Redakce

logoSlavnostní chvilka otevřela utkání Dukly s Jabloncem. Miláček ochozů, brankář Filip Rada, kráčel do ligové svatyně po stopadesáté. „Vážím si toho. Nejvyšší soutěž jsem začal chytat dost pozdě. V tolik zápasů jsem nedoufal," řekl po vítězství 1:0 jubilant.

Fotbalové kluby budou v únoru hlasovat o změně systému první ligy

středa 7. 12. 2016 | Redakce

logoFotbalové kluby budou v únoru hlasovat o změně systému pro první ligu od sezony 2018/19. Ligová fotbalová asociace, která nejvyšší domácí soutěž řídí, navrhuje nadstavbu se třemi skupinami v systému 6-4-6 plus baráž o Evropskou ligu a sestup. Celkem by tak přibylo 42 zápasů.

Příběhy podzimu: Z Dukly do reprezentace. A dál? Štetina sní o Anglii

středa 7. 12. 2016 | iDnes.cz - Vojtěch Povejšil

logoPřepsal dějiny novodobé Dukly. Byl prvním seniorským reprezentantem z dejvického klubu od dob Milana Luhového! Obránce Lukáš Štetina hrál od šestnácti za juniorské výběry a nyní je součástí širšího kádru slovenského áčka. „Kozáčik, Bakoš, Hrošovský nebo Ďuriš ukázali, že se hráč z české ligy může prosadit. Je to čest být v reprezentaci,“ říká spolehlivý stoper, který na podzim nevynechal jedinou minutu.