PORTRÉTY Z JULISKYPetr Malý
DUKLA PŘIHRÁVÁ

Šmicera bych si přál jako šéfa FAČR, říká Ladislav Vízek v Podcastu z Julisky

středa 24. 3. 2021 | Lukáš Šonský

logoO historii, upřímnosti, tehdejších oslavách vítězství i o aktuální situaci v českém fotbale. Nejen o těchto tématech hovořil legendární záložník Dukly Ladislav Vízek v druhém díle Podcastu z Julisky.

Informace, které jinde nezazní. Dukla spouští Podcasty z Julisky

pátek 5. 3. 2021 | Klub

logoRozhovory s vedením klubu, hráči, členy realizačního týmu i dalšími, jež spojili své jméno s Duklou. Otevřené povídání nejen o zákulisních tématech plné informací, které jinde nezazní. Dukla před startem jarní části sezony spouští jako první tým ve druhé lize své vlastní podcasty s názvem „Podcasty z Julisky.“

Ikona Dukly a držitel Zlatého míče Josef Masopust by oslavil 90. narozeniny

úterý 9. 2. 2021 | Klub

logoDukla Praha si připomíná nedožité narozeniny Josefa Masopusta, jednoho z nejslavnějších fotbalistů klubu i celé české a československé historie.

V úterý by Josef Masopust oslavil 90. narozeniny. Přijďte uctít jeho památku

pátek 5. 2. 2021 | Klub

logoV úterý 9. února by se legendární fotbalista Dukly Praha Josef Masopust dožil jubilejních 90. narozenin. K této příležitosti vznikne u jeho sochy před stadionem na Julisce pietní místo, kam budete moci pokládat květiny a psát vzkazy.

Vydavatelství Náš region a firma SDKTRI jsou novými partnery Dukly

pondělí 1. 2. 2021 | Tisková zpráva

logoV Dukle vítáme dva nové partnery – vydavatelství Náš region a firmu SDKTRI, která se specializuje na stavební rekonstrukce.

Společnost MESSA Interior Design se stává novým sponzorem Dukly

neděle 24. 1. 2021 | Tisková zpráva

logoDukla Praha vítá ve svém portfoliu nového partnera. Roční spolupráci uzavřela se společností MESSA interior Design, která se specializuje na vybavování interiérů.

Šmicera bych si přál jako šéfa FAČR, říká Ladislav Vízek v Podcastu z Julisky

středa 24. 3. 2021 | Lukáš Šonský

Člen Síně slávy Dukly Praha Josef Jelínek slaví kulaté 80. narozeniny

sobota 9. 1. 2021 | Klub

logoLegendární útočník Josef Jelínek, který v dresu Dukly získal pět ligových titulů a tři triumfy v Československém poháru, slaví kulaté 80. narozeniny. Přejeme vše nejlepší a hlavně pevné zdraví!

Odešel velký Duklák a skvělý člověk, herec Ivo Niederle

pátek 8. 1. 2021 | Klub

logoS velkým smutkem přijala dnes Dukla Praha zprávu o úmrtí herce a svého bývalého funkcionáře Ivo Niederleho. Odešel ve věku 91 let, která završil před necelými dvěma týdny, 26. prosince minulého roku. V Dukle Praha pracoval aktivně po několik desítek let, nejdříve v odborných komisích a později také ve výboru fotbalového klubu a udělal pro něj velmi mnoho a vždy zcela nezištně.

František Šafránek by letos oslavil 90. narozeniny

středa 6. 1. 2021 | Redakce

logoObránce František Šafránek se narodil 2. ledna 1931 v Praze. Zemřel v roce 1987.

Jak se bránil Maradona? Legendy Dukly vzpomínají

pátek 27. 11. 2020 | Lukáš Šonský

logoDvakrát nastoupil Diego Maradona v dresu Argentiny proti Československu. V obou případech proti němu v dresu našeho národního týmu stáli i hráči Dukly. „Postupem času nám docházelo, jaké jsme měli štěstí, že jsme si proti němu mohli zahrát. Diego byl obrovská osobnost,“ vzpomíná Karel Stromšík, tehdejší reprezentační brankář a držitel dvou titulů s Duklou.

90 let spisovatele Oty Pavla

úterý 28. 7. 2020 | Klub

logoV červenci by oslavil životní jubileum – 90 let. Narodil se 2. července 1930 v Praze. V 19 letech se stal sportovním redaktorem Českého rozhlasu, kde pracoval i po ukončení vojenské základní služby do roku 1956. V dalším roce se stal redaktorem časopisu Československý voják a od roku 1967 pracoval jako spisovatel na volné noze.

Věřím, že se Dukla zachrání, říká její majitel Petr Paukner

úterý 18. 9. 2018 | Redakce

logoSe souhlasem časopisu Týden a Týden.cz a svolením autora Stanislava Hraběte zveřejňujeme rozhovor, který Týdnu poskytl Petr Paukner.

Jedinečnost dukelského dresu

pondělí 17. 9. 2018 | Redakce

logoDostali jsme minulý měsíc dopis adresovaný předsedovi představenstva, který nás potěšil, protože upozorňuje na originální design našeho tradičního klubového dresu a pro naše fanoušky ho v plném znění se souhlasem pisatele přetiskujeme.

Fotbalová legenda a bývalý hráč Dukly Jozef Adamec oslavil 75. narozeniny

středa 12. 4. 2017 | Redakce

logoNa halovém turnaji v Trnavě pro hráče nad 35 let se vzpomínalo na československou ligu. Společně se zde střetli bývalí hráči ze Slovenska s ikonami pražských celků a Liberce. Nechyběl zde ani nedávný oslavenec Jozef Adamec, pro kterého si organizátoři připravili narozeninové překvapení.

Gólman Rada po "relaxu" proti Jablonci: Na míč sahat vůbec nemusím

pondělí 13. 3. 2017 | Redakce

logoSlavnostní chvilka otevřela utkání Dukly s Jabloncem. Miláček ochozů, brankář Filip Rada, kráčel do ligové svatyně po stopadesáté. „Vážím si toho. Nejvyšší soutěž jsem začal chytat dost pozdě. V tolik zápasů jsem nedoufal," řekl po vítězství 1:0 jubilant.

Fotbalové kluby budou v únoru hlasovat o změně systému první ligy

středa 7. 12. 2016 | Redakce

logoFotbalové kluby budou v únoru hlasovat o změně systému pro první ligu od sezony 2018/19. Ligová fotbalová asociace, která nejvyšší domácí soutěž řídí, navrhuje nadstavbu se třemi skupinami v systému 6-4-6 plus baráž o Evropskou ligu a sestup. Celkem by tak přibylo 42 zápasů.

Příběhy podzimu: Z Dukly do reprezentace. A dál? Štetina sní o Anglii

středa 7. 12. 2016 | iDnes.cz - Vojtěch Povejšil

logoPřepsal dějiny novodobé Dukly. Byl prvním seniorským reprezentantem z dejvického klubu od dob Milana Luhového! Obránce Lukáš Štetina hrál od šestnácti za juniorské výběry a nyní je součástí širšího kádru slovenského áčka. „Kozáčik, Bakoš, Hrošovský nebo Ďuriš ukázali, že se hráč z české ligy může prosadit. Je to čest být v reprezentaci,“ říká spolehlivý stoper, který na podzim nevynechal jedinou minutu.