PORTRÉTY Z JULISKYJan Švestka
LIDÉ
MÉDIA
DUKLA PŘIHRÁVÁ

Rozdílná podpora měst českému fotbalu aneb Jak těžké je konkurovat

pátek 30. 7. 2021 | Klub

JUDr. Josef Novák slaví 65. narozeniny

středa 28. 7. 2021 | Redakce

logoObránce JUDr. Josef Novák oslaví ve čtvrtek 29. července 65. narozeniny.

Kdo si klade malé cíle, nikdy nedosáhne velkých

pondělí 26. 7. 2021 | Klub

logoV zápasovém magazínu Hlasatel z Julisky k prvnímu utkání nové sezony jsme zveřejnili také komentář majoritního vlastníka klubu, Ing. Petra Pauknera, Ph.D. Publikujeme ho také zde v plném znění.

Zemřel bývalý „kanonýr“ pan Miroslav Rödr

středa 21. 7. 2021 | Redakce

logoOznamujeme všem našim příznivcům velmi smutnou zprávu, že v minulých dnech ve věku 77 let zemřel bývalý útočník našeho „A“ mužstva pan Miroslav Rödr.

Vypisujeme výběrové řízení na pozici sportovně-provozního manažera

pátek 16. 7. 2021 | Klub

logoFotbalový klub Dukla Praha vypisuje výběrové řízení na pozici sportovně-provozního manažera. Jedná se o práci zahrnující především přípravu smluvní dokumentace a podkladů pro licenční řízení.

Manažer naší mládeže Günter Bittengel slaví 55. narozeniny

středa 14. 7. 2021 | Redakce

logoOdchovanec Dukly Praha Günter Bittengel oblékal dres našeho „A“ mužstva v letech 1985-1991 a byl autorem 21 ligových branek.

JUDr. Josef Novák slaví 65. narozeniny

středa 28. 7. 2021 | Redakce

logoObránce JUDr. Josef Novák oslaví ve čtvrtek 29. července 65. narozeniny.

Zemřel bývalý „kanonýr“ pan Miroslav Rödr

středa 21. 7. 2021 | Redakce

Manažer naší mládeže Günter Bittengel slaví 55. narozeniny

středa 14. 7. 2021 | Redakce

Jiří Holakovský slaví životní jubileum 80 let

pátek 9. 7. 2021 | Redakce

logo„Fotbalový profesor“ Jiří Holakovský se narodil 9. července 1941 v Praze. Odchovanec Dukly Praha, středopolař, útočník.

Oldřich Rott slaví jubilejní 70. narozeniny

středa 26. 5. 2021 | Redakce

logoStředopolař či útočník Oldřich Rott slaví životní jubileum 70 let. Narodil se 26. května 1951 v Třebechovicích pod Orebem.

Jan Fiala slaví životní jubileum 65 let

středa 19. 5. 2021 | Klub

logoNarozen 19. května 1956 ve Slatinicích u Olomouce. Krajní a střední obránce – rychlý, inteligentní, univerzální hráč s vynikající fyzickou kondicí. Jan Fiala dnes slaví 65 let.

Věřím, že se Dukla zachrání, říká její majitel Petr Paukner

úterý 18. 9. 2018 | Redakce

logoSe souhlasem časopisu Týden a Týden.cz a svolením autora Stanislava Hraběte zveřejňujeme rozhovor, který Týdnu poskytl Petr Paukner.

Jedinečnost dukelského dresu

pondělí 17. 9. 2018 | Redakce

logoDostali jsme minulý měsíc dopis adresovaný předsedovi představenstva, který nás potěšil, protože upozorňuje na originální design našeho tradičního klubového dresu a pro naše fanoušky ho v plném znění se souhlasem pisatele přetiskujeme.

Fotbalová legenda a bývalý hráč Dukly Jozef Adamec oslavil 75. narozeniny

středa 12. 4. 2017 | Redakce

logoNa halovém turnaji v Trnavě pro hráče nad 35 let se vzpomínalo na československou ligu. Společně se zde střetli bývalí hráči ze Slovenska s ikonami pražských celků a Liberce. Nechyběl zde ani nedávný oslavenec Jozef Adamec, pro kterého si organizátoři připravili narozeninové překvapení.

Gólman Rada po "relaxu" proti Jablonci: Na míč sahat vůbec nemusím

pondělí 13. 3. 2017 | Redakce

logoSlavnostní chvilka otevřela utkání Dukly s Jabloncem. Miláček ochozů, brankář Filip Rada, kráčel do ligové svatyně po stopadesáté. „Vážím si toho. Nejvyšší soutěž jsem začal chytat dost pozdě. V tolik zápasů jsem nedoufal," řekl po vítězství 1:0 jubilant.

Fotbalové kluby budou v únoru hlasovat o změně systému první ligy

středa 7. 12. 2016 | Redakce

logoFotbalové kluby budou v únoru hlasovat o změně systému pro první ligu od sezony 2018/19. Ligová fotbalová asociace, která nejvyšší domácí soutěž řídí, navrhuje nadstavbu se třemi skupinami v systému 6-4-6 plus baráž o Evropskou ligu a sestup. Celkem by tak přibylo 42 zápasů.

Příběhy podzimu: Z Dukly do reprezentace. A dál? Štetina sní o Anglii

středa 7. 12. 2016 | iDnes.cz - Vojtěch Povejšil

logoPřepsal dějiny novodobé Dukly. Byl prvním seniorským reprezentantem z dejvického klubu od dob Milana Luhového! Obránce Lukáš Štetina hrál od šestnácti za juniorské výběry a nyní je součástí širšího kádru slovenského áčka. „Kozáčik, Bakoš, Hrošovský nebo Ďuriš ukázali, že se hráč z české ligy může prosadit. Je to čest být v reprezentaci,“ říká spolehlivý stoper, který na podzim nevynechal jedinou minutu.

Odehráno v 10:15
FK Fotbal Třinec