PORTRÉTY Z JULISKYJosef Jakab
DUKLA PŘIHRÁVÁ

Pořiďte si Kartu Dukla od ČSOB plnou slev a výhod

čtvrtek 14. 10. 2021 | Redakce

logoNaši fanoušci mohou používat platební kartu v dukelských barvách. S klubem tak mohou být i při nakupování a navíc získají řadu výhod a slev. Podmínkou k získání jedinečné bezkontaktní platební karty je účet v ČSOB nebo Poštovní spořitelně, který lze také otevřít jednoduše online. Miroslava Kybala, manažera sportovních karet z ČSOB, jsme se zeptali na několik otázek k této spolupráci.

Vzpomínání Miloslava Jíchy. Náš sekretář dnes slaví 84. narozeniny

pondělí 11. 10. 2021 | Lukáš Šonský

logoJe jednou z klubových ikon a ve fotbalovém prostředí patří mezi funkcionářské legendy. Aby ne, když Miloslav Jícha působí na Julisce jako sekretář už téměř 65 let! Při příležitosti nedávného klubového klubového výročí a jeho dnešních 84. narozenin jsme společně s ním zavzpomínali na slavnou éru Dukly i její největší úspěchy.

Dukla běžela pro TERIBEAR 2021

úterý 28. 9. 2021 | Maruška Havlasová

logoLetošní ročník sportovně - charitativního happeningu "Hýbejte se s TERIBEAREM aneb Prima pohyb s medvědem Powered by ŠKODA AUTO" je u konce.

S Duklou se rozloučil její dlouhodobý pracovník Mgr. Jiří Kos

pondělí 27. 9. 2021 | Redakce

logoK 1.září se s Duklou Praha rozloučil její dlouholetý pracovník Mgr. Jiří Kos a zároveň k tomuto datu požádal o zproštění funkce člena představenstva FK Dukla Praha, a.s. Nástupkyní Mgr. Kose na pozici sportovně-technického manažera se stává Ing. Michaela Kaprálková.

Prohlídka Julisky. Nahlédněte do útrob ikonického stadionu

pondělí 27. 9. 2021 | Klub

logoNahlédněte do míst, kam se fanoušek běžně nepodívá. V návaznosti na utkání s Prostějovem znovu spouštíme prodej vstupenek na prohlídku stadionu Juliska. Ta se uskuteční v den zápasu, tedy v pátek 1. října, se začátkem ve 14:00.

Miroslav Gajdůšek slaví životní jubileum 70 let

pondělí 20. 9. 2021 | Redakce

logoMiroslav Gajdůšek, narozen 20. září 1951 v Otrokovicích, slaví životní jubileum 70 let.

Miroslav Gajdůšek slaví životní jubileum 70 let

pondělí 20. 9. 2021 | Redakce

František Smolík oslaví 75. narozeniny

čtvrtek 9. 9. 2021 | Redakce

logo11. září oslaví odchovanec Dukly Praha František Smolík 75. narozeniny. Narodil se v roce 1946 v Praze.

JUDr. Josef Novák slaví 65. narozeniny

středa 28. 7. 2021 | Redakce

logoObránce JUDr. Josef Novák oslaví ve čtvrtek 29. července 65. narozeniny.

Zemřel bývalý „kanonýr“ pan Miroslav Rödr

středa 21. 7. 2021 | Redakce

logoOznamujeme všem našim příznivcům velmi smutnou zprávu, že v minulých dnech ve věku 77 let zemřel bývalý útočník našeho „A“ mužstva pan Miroslav Rödr.

Manažer naší mládeže Günter Bittengel slaví 55. narozeniny

středa 14. 7. 2021 | Redakce

logoOdchovanec Dukly Praha Günter Bittengel oblékal dres našeho „A“ mužstva v letech 1985-1991 a byl autorem 21 ligových branek.

Jiří Holakovský slaví životní jubileum 80 let

pátek 9. 7. 2021 | Redakce

logo„Fotbalový profesor“ Jiří Holakovský se narodil 9. července 1941 v Praze. Odchovanec Dukly Praha, středopolař, útočník.

Věřím, že se Dukla zachrání, říká její majitel Petr Paukner

úterý 18. 9. 2018 | Redakce

logoSe souhlasem časopisu Týden a Týden.cz a svolením autora Stanislava Hraběte zveřejňujeme rozhovor, který Týdnu poskytl Petr Paukner.

Jedinečnost dukelského dresu

pondělí 17. 9. 2018 | Redakce

logoDostali jsme minulý měsíc dopis adresovaný předsedovi představenstva, který nás potěšil, protože upozorňuje na originální design našeho tradičního klubového dresu a pro naše fanoušky ho v plném znění se souhlasem pisatele přetiskujeme.

Fotbalová legenda a bývalý hráč Dukly Jozef Adamec oslavil 75. narozeniny

středa 12. 4. 2017 | Redakce

logoNa halovém turnaji v Trnavě pro hráče nad 35 let se vzpomínalo na československou ligu. Společně se zde střetli bývalí hráči ze Slovenska s ikonami pražských celků a Liberce. Nechyběl zde ani nedávný oslavenec Jozef Adamec, pro kterého si organizátoři připravili narozeninové překvapení.

Gólman Rada po "relaxu" proti Jablonci: Na míč sahat vůbec nemusím

pondělí 13. 3. 2017 | Redakce

logoSlavnostní chvilka otevřela utkání Dukly s Jabloncem. Miláček ochozů, brankář Filip Rada, kráčel do ligové svatyně po stopadesáté. „Vážím si toho. Nejvyšší soutěž jsem začal chytat dost pozdě. V tolik zápasů jsem nedoufal," řekl po vítězství 1:0 jubilant.

Fotbalové kluby budou v únoru hlasovat o změně systému první ligy

středa 7. 12. 2016 | Redakce

logoFotbalové kluby budou v únoru hlasovat o změně systému pro první ligu od sezony 2018/19. Ligová fotbalová asociace, která nejvyšší domácí soutěž řídí, navrhuje nadstavbu se třemi skupinami v systému 6-4-6 plus baráž o Evropskou ligu a sestup. Celkem by tak přibylo 42 zápasů.

Příběhy podzimu: Z Dukly do reprezentace. A dál? Štetina sní o Anglii

středa 7. 12. 2016 | iDnes.cz - Vojtěch Povejšil

logoPřepsal dějiny novodobé Dukly. Byl prvním seniorským reprezentantem z dejvického klubu od dob Milana Luhového! Obránce Lukáš Štetina hrál od šestnácti za juniorské výběry a nyní je součástí širšího kádru slovenského áčka. „Kozáčik, Bakoš, Hrošovský nebo Ďuriš ukázali, že se hráč z české ligy může prosadit. Je to čest být v reprezentaci,“ říká spolehlivý stoper, který na podzim nevynechal jedinou minutu.

Odehráno v 15:30
FK Varnsdorf