PORTRÉTY Z JULISKYPavel Drsek
DUKLA PŘIHRÁVÁ

Věřím, že se Dukla zachrání, říká její majitel Petr Paukner

úterý 18. 9. 2018 | Redakce

logoSe souhlasem časopisu Týden a Týden.cz a svolením autora Stanislava Hraběte zveřejňujeme rozhovor, který Týdnu poskytl Petr Paukner.

Jedinečnost dukelského dresu

pondělí 17. 9. 2018 | Redakce

logoDostali jsme minulý měsíc dopis adresovaný předsedovi představenstva, který nás potěšil, protože upozorňuje na originální design našeho tradičního klubového dresu a pro naše fanoušky ho v plném znění se souhlasem pisatele přetiskujeme.

Zveme vás na dukelskou cyklojízdu

středa 12. 9. 2018 | Redakce

logoU příležitosti oslav 70. výročí založení Dukly pořádáme pro fanoušky a příznivce klubu dukelskou cyklojízdu. Přijďte strávit příjemné nedělní odpoledne s přáteli a rodinou. Společně se projedeme na kole okolím Dejvic.

Dukla byla několikanásobně poškozena rozhodčími

pondělí 3. 9. 2018 | Klub

logoDukla Praha je po sedmi kolech FORTUNA:LIGY bez bodu. Tým trápí zejména nízká produktivita, mladí hráči potřebují čas, aby fotbalově vyspěli. K tomu se bohužel přidává i několikanásobné poškození Dukly rozhodčími, na které už musíme jako klub reagovat.

Beseda pro fanoušky

pondělí 27. 8. 2018 | Redakce

logoDukelská beseda pro fanoušky a příznivce klubu se uskuteční v úterý 18. září od 18.00 hodin na malé umělce stadionu Juliska. Přítomni a připraveni na Vaše dotazy budou zástupci vedení Dukly a zástupce hráčské kabiny A týmu.

Prohlédněte si výstavu o Ladislavu Novákovi online

pátek 24. 8. 2018 | Redakce

logoV Dejvicích nedávno skončila fotograficky i historicky cenná výstava o fotbalové legendě Dukly a československé reprezentace Ladislavu Novákovi. Pro ty, kteří ji nestihli, nebo by si ji naopak rádi připomněli, zveřejňujeme výstavu online.

Stará garda Dukly sehrála zápas na oslavách ve Vinoři

čtvrtek 21. 6. 2018 | Redakce

logoV sobotu 16. června proběhly ve Vinoři oslavy 90 let místního fotbalu. V rámci příjemné akce se odehrál zápas mezi starými gardami Dukly a Vinoře.

Setkání bývalých dorostenců Dukly Praha

čtvrtek 14. 6. 2018 | Redakce

logoV úterý dne 12. června 2018 v odpoledních hodinách se po delší době v restauraci „U Zvonu“ v Praze - Košířích sešli bývalí dorostenci FK Dukla Praha, kteří oblékali dres v letech 1955-1965.

Přátelská návštěva u Jiřího Čadka

čtvrtek 19. 4. 2018 | Redakce

logoVe středu 18. dubna 2018 v odpoledních hodinách se uskutečnila přátelská návštěva u bývalého středního obránce našeho A mužstva Jiřího Čadka v jeho bydlišti v Praze-Vinoři.

Přátelské setkání bývalých hráčů

úterý 30. 1. 2018 | Redakce

logoV pondělí 29. ledna 2018 se uskutečnilo v jubilejním roce od vzniku našeho fotbalového klubu (1. října – 70 let) přátelské setkání bývalých hráčů našeho ligového mužstva.

Dukla na vánočním turnaji internacionálů

středa 27. 12. 2017 | Redakce

logoNa druhý svátek vánoční se konal tradiční turnaj fotbalových internacionálů v hale na Podvinném Mlýně. Na 23. ročníku nemohl chybět ani tým Dukly, který v konečné tabulce obsadil 3. místo.

Stará garda se utkala s Duklou Banská Bystrica

úterý 12. 9. 2017 | Redakce

logoV pátek 8. září se v Banské Bystrici odehrálo přátelské utkání hráčů nad 40 let mezi FK Dukla Banská Bystrica a FK Dukla Praha. Šťastnějším týmem byl domácí celek, který zvítězil 3:2.

Věřím, že se Dukla zachrání, říká její majitel Petr Paukner

úterý 18. 9. 2018 | Redakce

Jedinečnost dukelského dresu

pondělí 17. 9. 2018 | Redakce

Fotbalová legenda a bývalý hráč Dukly Jozef Adamec oslavil 75. narozeniny

středa 12. 4. 2017 | Redakce

logoNa halovém turnaji v Trnavě pro hráče nad 35 let se vzpomínalo na československou ligu. Společně se zde střetli bývalí hráči ze Slovenska s ikonami pražských celků a Liberce. Nechyběl zde ani nedávný oslavenec Jozef Adamec, pro kterého si organizátoři připravili narozeninové překvapení.

Gólman Rada po "relaxu" proti Jablonci: Na míč sahat vůbec nemusím

pondělí 13. 3. 2017 | Redakce

logoSlavnostní chvilka otevřela utkání Dukly s Jabloncem. Miláček ochozů, brankář Filip Rada, kráčel do ligové svatyně po stopadesáté. „Vážím si toho. Nejvyšší soutěž jsem začal chytat dost pozdě. V tolik zápasů jsem nedoufal," řekl po vítězství 1:0 jubilant.

Fotbalové kluby budou v únoru hlasovat o změně systému první ligy

středa 7. 12. 2016 | Redakce

logoFotbalové kluby budou v únoru hlasovat o změně systému pro první ligu od sezony 2018/19. Ligová fotbalová asociace, která nejvyšší domácí soutěž řídí, navrhuje nadstavbu se třemi skupinami v systému 6-4-6 plus baráž o Evropskou ligu a sestup. Celkem by tak přibylo 42 zápasů.

Příběhy podzimu: Z Dukly do reprezentace. A dál? Štetina sní o Anglii

středa 7. 12. 2016 | iDnes.cz - Vojtěch Povejšil

logoPřepsal dějiny novodobé Dukly. Byl prvním seniorským reprezentantem z dejvického klubu od dob Milana Luhového! Obránce Lukáš Štetina hrál od šestnácti za juniorské výběry a nyní je součástí širšího kádru slovenského áčka. „Kozáčik, Bakoš, Hrošovský nebo Ďuriš ukázali, že se hráč z české ligy může prosadit. Je to čest být v reprezentaci,“ říká spolehlivý stoper, který na podzim nevynechal jedinou minutu.