PORTRÉTY Z JULISKYRóbert Kovaľ
LIDÉ
MÉDIA
DUKLA PŘIHRÁVÁ

Rudolf Kučera dnes slaví osmdesáté narozeniny. Blahopřejeme!

čtvrtek 23. 1. 2020 | Redakce

logoRudolf Kučera byl fenomenální fotbalista. Pouhé čtyři prvoligové sezóny mu stačily, aby se nesmazatelně zapsal do paměti lidí, kteří ho měli možnost vidět hrát! Prý na něho chodil i Pepi Bican. Byl to fotbalista podle jeho gusta. Trochu ležérní, ale v tom právě tkvěla jeho výjimečná chladnokrevnost. Podle jeho spoluhráčů mu bylo jedno, jestli hraje proti vítězi Poháru mistrů evropských zemí, nebo s kluky na plácku. On si šel zahrát fotbal. Bavil lidi a sebe taky. Dělal s obránci a brankáři kousky, při kterých se v aréně volá na toreadora "Olé". Pro trenéra Vejvodu ovšem oříšek. Byl schopen uspořádat galapředstavení, ale taky celý zápas odchodit a pak za stavu 0:0 v závěru za to dvakrát vzít a vstřelit dvě branky. Naštěstí se tehdy nesmělo střídat. Když měl padesátiny, tj. v r. 1990, vyšel o něm v krajanském tisku v Americe článek, kde na něho vzpomínali a gratulovali mu k padesátce. Zdá se to nedávno. Dnes mu celá fotbalová Dukla Praha gratuluje k osmdesátinám a přeje mu především hodně zdraví a také touto cestou děkuje za vše, co pro náš klub vykonal. Doufáme, že si s ním budeme mít příležitost v pondělí 27.1. na setkání legend Dukly připít na zdraví a osobně mu poblahopřát!

Vzpomínka na herečku Táňu Fischerovou na Julisce

sobota 4. 1. 2020 | Redakce

logoVe středu 8. ledna v 11 hodin se ve Strašnickém krematoriu veřejnost rozloučí s herečkou a významnou osobností našeho společenského života Táňou Fischerovou.

Vánoční poselství předsedy představenstva

sobota 21. 12. 2019 | Redakce

Setkání jubilantů 2019

pátek 6. 12. 2019 | Redakce

logoV úterý dne 3. prosince 2019 se v konferenčním sále Domu armády Praha uskutečnilo slavnostní setkání bývalých armádních sportovců, trenérů a funkcionářů, kteří v letošním roce dosáhli životní jubilea.

Posezení s ředitelem Pavlem Vandasem

pondělí 2. 12. 2019 | Redakce

Návrh doplnění programu valné hromady

středa 27. 11. 2019 | Redakce

123456>>

Rudolf Kučera dnes slaví osmdesáté narozeniny. Blahopřejeme!

čtvrtek 23. 1. 2020 | Redakce

Bývalí dorostenci se po 60 letech od titulu sešli na Julisce

pátek 21. 6. 2019 | Redakce

logoVe čtvrtek 20. června se v Klubovně internacionálů na Julisce uskutečnilo setkání bývalých dorostenců, kteří v letech 1955-1965 oblékali dres našeho fotbalového klubu.

Uplyne 60 let od zisku dorosteneckého titulu

čtvrtek 6. 6. 2019 | Redakce

logoVe čtvrtek 20. června od 16:00 se uskuteční v Klubovně na Julisce setkání bývalých dorostenců, kteří v roce 1959 získali titul Přeborníka republiky.

Stará garda Dukly sehrála zápas na oslavách ve Vinoři

čtvrtek 21. 6. 2018 | Redakce

logoV sobotu 16. června proběhly ve Vinoři oslavy 90 let místního fotbalu. V rámci příjemné akce se odehrál zápas mezi starými gardami Dukly a Vinoře.

Setkání bývalých dorostenců Dukly Praha

čtvrtek 14. 6. 2018 | Redakce

logoV úterý dne 12. června 2018 v odpoledních hodinách se po delší době v restauraci „U Zvonu“ v Praze - Košířích sešli bývalí dorostenci FK Dukla Praha, kteří oblékali dres v letech 1955-1965.

Přátelská návštěva u Jiřího Čadka

čtvrtek 19. 4. 2018 | Redakce

logoVe středu 18. dubna 2018 v odpoledních hodinách se uskutečnila přátelská návštěva u bývalého středního obránce našeho A mužstva Jiřího Čadka v jeho bydlišti v Praze-Vinoři.

Věřím, že se Dukla zachrání, říká její majitel Petr Paukner

úterý 18. 9. 2018 | Redakce

logoSe souhlasem časopisu Týden a Týden.cz a svolením autora Stanislava Hraběte zveřejňujeme rozhovor, který Týdnu poskytl Petr Paukner.

Jedinečnost dukelského dresu

pondělí 17. 9. 2018 | Redakce

logoDostali jsme minulý měsíc dopis adresovaný předsedovi představenstva, který nás potěšil, protože upozorňuje na originální design našeho tradičního klubového dresu a pro naše fanoušky ho v plném znění se souhlasem pisatele přetiskujeme.

Fotbalová legenda a bývalý hráč Dukly Jozef Adamec oslavil 75. narozeniny

středa 12. 4. 2017 | Redakce

logoNa halovém turnaji v Trnavě pro hráče nad 35 let se vzpomínalo na československou ligu. Společně se zde střetli bývalí hráči ze Slovenska s ikonami pražských celků a Liberce. Nechyběl zde ani nedávný oslavenec Jozef Adamec, pro kterého si organizátoři připravili narozeninové překvapení.

Gólman Rada po "relaxu" proti Jablonci: Na míč sahat vůbec nemusím

pondělí 13. 3. 2017 | Redakce

logoSlavnostní chvilka otevřela utkání Dukly s Jabloncem. Miláček ochozů, brankář Filip Rada, kráčel do ligové svatyně po stopadesáté. „Vážím si toho. Nejvyšší soutěž jsem začal chytat dost pozdě. V tolik zápasů jsem nedoufal," řekl po vítězství 1:0 jubilant.

Fotbalové kluby budou v únoru hlasovat o změně systému první ligy

středa 7. 12. 2016 | Redakce

logoFotbalové kluby budou v únoru hlasovat o změně systému pro první ligu od sezony 2018/19. Ligová fotbalová asociace, která nejvyšší domácí soutěž řídí, navrhuje nadstavbu se třemi skupinami v systému 6-4-6 plus baráž o Evropskou ligu a sestup. Celkem by tak přibylo 42 zápasů.

Příběhy podzimu: Z Dukly do reprezentace. A dál? Štetina sní o Anglii

středa 7. 12. 2016 | iDnes.cz - Vojtěch Povejšil

logoPřepsal dějiny novodobé Dukly. Byl prvním seniorským reprezentantem z dejvického klubu od dob Milana Luhového! Obránce Lukáš Štetina hrál od šestnácti za juniorské výběry a nyní je součástí širšího kádru slovenského áčka. „Kozáčik, Bakoš, Hrošovský nebo Ďuriš ukázali, že se hráč z české ligy může prosadit. Je to čest být v reprezentaci,“ říká spolehlivý stoper, který na podzim nevynechal jedinou minutu.