PORTRÉTY Z JULISKYBranislav Miloševič
DUKLA PŘIHRÁVÁ

Stará garda Dukly sehrála zápas na oslavách ve Vinoři

čtvrtek 21. 6. 2018 | Redakce

logoV sobotu 16. června proběhly ve Vinoři oslavy 90 let místního fotbalu. V rámci příjemné akce se odehrál zápas mezi starými gardami Dukly a Vinoře.

Poděkování hráčům a trenérům

středa 20. 6. 2018 | Klub

Startuje prodej permanentek na sezonu 2018/19

středa 20. 6. 2018 | Redakce

logoDukla spustila prodej permanentek na sezonu 2018/19. Již teď si můžete zajistit výhodné celosezonní vstupné na všechny domácí zápasy A týmu. Dukla v sezoně oslaví 70 let své existence.

Pozvánka na řádnou valnou hromadu FK Dukla Praha a. s.

úterý 19. 6. 2018 | Klub

Setkání bývalých dorostenců Dukly Praha

čtvrtek 14. 6. 2018 | Redakce

logoV úterý dne 12. června 2018 v odpoledních hodinách se po delší době v restauraci „U Zvonu“ v Praze - Košířích sešli bývalí dorostenci FK Dukla Praha, kteří oblékali dres v letech 1955-1965.

Staň se Dukláčkem a Duklačkou se vydařilo

pátek 1. 6. 2018 | Redakce

logoV úterý 29. května 2018 jsme tradičně v 16:30 u sochy Josefa Masopusta odstartovaly naše fotbalové odpoledne Staň se Dukláčkem a Duklačkou. Natešených dětských tváří se nakonec sešlo neuvěřitelných devadesát. Naši trenéři, trenérky a hráči s hráčkami si pro děti připravili 6 stanovišť, na kterých se všichni společně pořádně vyřádili.

Stará garda Dukly sehrála zápas na oslavách ve Vinoři

čtvrtek 21. 6. 2018 | Redakce

Setkání bývalých dorostenců Dukly Praha

čtvrtek 14. 6. 2018 | Redakce

Přátelská návštěva u Jiřího Čadka

čtvrtek 19. 4. 2018 | Redakce

logoVe středu 18. dubna 2018 v odpoledních hodinách se uskutečnila přátelská návštěva u bývalého středního obránce našeho A mužstva Jiřího Čadka v jeho bydlišti v Praze-Vinoři.

Přátelské setkání bývalých hráčů

úterý 30. 1. 2018 | Redakce

logoV pondělí 29. ledna 2018 se uskutečnilo v jubilejním roce od vzniku našeho fotbalového klubu (1. října – 70 let) přátelské setkání bývalých hráčů našeho ligového mužstva.

Dukla na vánočním turnaji internacionálů

středa 27. 12. 2017 | Redakce

logoNa druhý svátek vánoční se konal tradiční turnaj fotbalových internacionálů v hale na Podvinném Mlýně. Na 23. ročníku nemohl chybět ani tým Dukly, který v konečné tabulce obsadil 3. místo.

Stará garda se utkala s Duklou Banská Bystrica

úterý 12. 9. 2017 | Redakce

logoV pátek 8. září se v Banské Bystrici odehrálo přátelské utkání hráčů nad 40 let mezi FK Dukla Banská Bystrica a FK Dukla Praha. Šťastnějším týmem byl domácí celek, který zvítězil 3:2.

Fotbalová legenda a bývalý hráč Dukly Jozef Adamec oslavil 75. narozeniny

středa 12. 4. 2017 | Redakce

logoNa halovém turnaji v Trnavě pro hráče nad 35 let se vzpomínalo na československou ligu. Společně se zde střetli bývalí hráči ze Slovenska s ikonami pražských celků a Liberce. Nechyběl zde ani nedávný oslavenec Jozef Adamec, pro kterého si organizátoři připravili narozeninové překvapení.

Gólman Rada po "relaxu" proti Jablonci: Na míč sahat vůbec nemusím

pondělí 13. 3. 2017 | Redakce

logoSlavnostní chvilka otevřela utkání Dukly s Jabloncem. Miláček ochozů, brankář Filip Rada, kráčel do ligové svatyně po stopadesáté. „Vážím si toho. Nejvyšší soutěž jsem začal chytat dost pozdě. V tolik zápasů jsem nedoufal," řekl po vítězství 1:0 jubilant.

Fotbalové kluby budou v únoru hlasovat o změně systému první ligy

středa 7. 12. 2016 | Redakce

logoFotbalové kluby budou v únoru hlasovat o změně systému pro první ligu od sezony 2018/19. Ligová fotbalová asociace, která nejvyšší domácí soutěž řídí, navrhuje nadstavbu se třemi skupinami v systému 6-4-6 plus baráž o Evropskou ligu a sestup. Celkem by tak přibylo 42 zápasů.

Příběhy podzimu: Z Dukly do reprezentace. A dál? Štetina sní o Anglii

středa 7. 12. 2016 | iDnes.cz - Vojtěch Povejšil

logoPřepsal dějiny novodobé Dukly. Byl prvním seniorským reprezentantem z dejvického klubu od dob Milana Luhového! Obránce Lukáš Štetina hrál od šestnácti za juniorské výběry a nyní je součástí širšího kádru slovenského áčka. „Kozáčik, Bakoš, Hrošovský nebo Ďuriš ukázali, že se hráč z české ligy může prosadit. Je to čest být v reprezentaci,“ říká spolehlivý stoper, který na podzim nevynechal jedinou minutu.

Fortuna vstupuje do českého fotbalu!

středa 19. 10. 2016 | LFA

logoSázková kancelář Fortuna bude podporovat celý český fotbal napříč všemi výkonnostními stupni. Díky kontraktu s FAČR a LFA se nově stává partnerem reprezentace, Mol cupu, Superpoháru, její jméno ponese druhá nejvyšší fotbalová liga, stejně jako ČFL, MSFL, a divizní soutěže. Společnost bude nadále podporovat také nižší soutěže. Titulárním sponzorem 1. ligy se Fortuna stane od sezony 2018/19, po vypršení kontraktu se stávajícím partnerem ePojisteni.cz.

Můj první gól v podání bývalého obránce Dukly, Petra Rady!

čtvrtek 15. 9. 2016 | FAČR

logo"Dosáhl jsem toho, co jsem si jako mladý hráč vysnil, a nebylo to tím, že jsem měl hodně talentu, ale tím, že jsem si to vydřel." Tak vzpomíná na aktivní kariéru Petr Rada, bývalý skvělý obránce Dukly, bývalý trenér reprezentace a současný fotbalové Příbrami. Vrchol prožil na Strahově proti mistrům světa z Itálie v kvalifikaci EURO 1984. Dal oba góly vítězů. "Na každé reprezentační utkání vzpomínám s velkou pokorou a úctou."