Diskuzní fórum

7. 4. 2024, 16:39

Reakce na :


to je teda opravdu hloupé zobrazení reakce na příspěvek. Už to trvá dost dloho - šly by chbky opravit? viz smajlíci a další... předchozí stránky byly LEPŠÍ!!!

7. 4. 2024, 16:37

Reakce na Kosíř: Zdravím všechny Dukláky! V minulém příspěvku jsem zmiňoval, že obranu prověří silnější soupeři, a to se také stalo. Příbram nás školila v produktivitě, tím se také vyznačuje fotbalovost mužstva. Hušbauer tu standardku zahrál výborně, na přední tyči nebylo pokrytí soupeře (snad Ludvíček) a bohužel, i dalších hráčů soupeře, což vyústilo v první gól. Druhý gól jsme dostali po plachtícím centru na hranici malého vápna po přesné hlavičce soupeře. Za prvé, účinná defenzíva by neměla nechat hráče odcentrovat, za druhé, typ centru jasně vybízel na zásah brankaře. Šťovíček „chlap jako hora“ ovšem musí zlepšit pohyb, je příliš statický. V malém vápně musí být pánem on, musí si na centry chodit, je to jeho vymezené území, strach z vyběhnutí není na místě. Jestliže tuto činnost brankář nepraktikuje a neovládá, nemůže být dobrým brankařem. Těmito dvěma minelami jsme si zápas prohráli. Jinak v té ofenzívě, aby byla větší produktivita, tak musí hráči více fotbalově myslet. Aby se dal gól, nemusí se kombinovat až do malého vápna. Znovu opakuji, co už jsem uváděl několikrát. Základ je optimální pohyb, nabízení se do volných prostorů, pohotově posílat přesné pasy na nabíhající útočníky dokud není zformovaná obrana, centry a přihrávky u vápna musí být přesné na nohu nebo hlavu spoluhráče, tam není čas na nějaké dlouhé zpracování a v neposlední řadě, umět udělat rychlou kličku, zasekávačku, stahovačku (tedy uvolnit se od soupeře), aby se dalo pohotově přihrát nebo vystřelit. K takové herní činnosti se blíží třeba takový Zeronik. Bez těchto atributů se ofenzíva jen těžko prosazuje a potom jsme svědky malé produktivity, nepřesných přihrávek a centrů a promarněných příležitostí. Loučím se s pozdravem „sportu zdar a fotbalu zvlášť“.


Zápas jsme si prohráli především neproměňováním šancí. Kdybychom nevedli 1:0, ale v té době 3:0, nemuseli jsme se tápit a v klidu to dohrát. Dáváme málo gólů ze hry, tam je třeba se zlepšit. Snad to klukům začne lepit víc! Ztrácejí všichni, ale s pb to mrzí dvojnásobně!!

30. 3. 2024, 08:02

Reakce na :


parada, je to doma!! golu mohlo byt vice, ale ja jsem spokjeny. Kuba - neuveritelny!! Smajlík jedeme dal, tesim se na pristi kolo, prijdte vsicni! DUKLA FOREVER!!!

17. 3. 2024, 09:43

Reakce na :


tak a dalsi 3 bodiky zustavaji doma. Kuba nezavahal a i kdyz jsme mozna cekali vice golu, duezita je nula vzadu a bodiky... ted uz pred sebe nikoho nepustit, mame to po dlouhe dobe ve svych raukach!! DUKLA FOREVER!!

10. 3. 2024, 19:00

Reakce na :


tak ve Varnsdorfu za 3! Smajlík bodově zvládnout takové zápasy - to je přesně to, co odliší úspěšné od středu tabulky... Kuba zápis, jen tak dál! Smajlík Smajlík DUKLA FOREVER!! Smajlík Smajlík

25. 2. 2024, 20:03

Reakce na :


tak pohar i sneni o Evrope mame vyreseny a muzeme se koncentrovat na ligu. tam je dulezity hrat durazne, ale bez karet. dnes respect vsem fans na vyjezdu, doufam, ze na ligu se uvidime vsichni a zafandime.

5. 2. 2024, 17:36

Reakce na asi_tak: Tak snad to bude Jakub Hora, posila by to byla. A kdo dál?


souhlas, Kuba pomůže. Smajlík tak ještě útok...

27. 1. 2024, 13:30

Reakce na :


tak výsledkově příprava zatím jedna velká bída..

17. 1. 2024, 07:50

Reakce na krnovjan: Uběhl více než týden od začátku přípravy a nikde ani slůvko o tom, jak to vypadá s kádrem, jestli se někdo objeví v přípravě na testech, zda-li někdo odejde, apod....


Nebuď neskromný.... Už přece máme nového maskota!🐻

12. 1. 2024, 06:39

Reakce na :


no zatim to vypada, ze na prestupovem trhu budeme paberkovat, pokud tedy vubec budeme posilovat. konkurenti ziskali papirove zajimava jmena, tak uvidime....

1. 1. 2024, 10:57

Reakce na :


vse nejlepsi v novem roce, Duklaci! ✨
snad bude i sportovne uspesny a nase Duklicka a po letech se opet vrati na vysluni ... Smajlík

8. 12. 2023, 15:43

Reakce na zdeněk1: A jde to... a co my? Pohádka, kterou si budou pamatovat po celý život. Fotbalisté třetiligového Saarbrückenu si v německém DFB Pokalu počínají jako zkušený kat, který má spadeno na favority. Poté, co počátkem listopadu šokovali věhlasný Bayern Mnichov (2:1), si vyšlápli i na Eintracht Frankfurt. Další z bundesligových celků porazili hladce 2:0, a vybojovali tak nečekaný postup do čtvrtfinále soutěže. „Nedá se to popsat. Neuvěřitelné,“ kroutil hlavou Kai Brünker, jenž se o středeční triumf postaral.


Naše pohádka má mít konec v první lize. Pohár je jen bonus navíc.