• A-tým

• 18.06.2021

Pohyby v kádru před startem nové sezony

V tomto článku, který pravidelně aktualizujeme, najdete všechny novinky týkající se pohybů v kádru našeho A-týmu v právě probíhajícím letním přestupovém období.

Pátek, 16. července | V týmu vítáme další novou tvář. Je jí Jiří Kulhánek ze Sparty, jenž v minulé sezoně hostoval v nejvyšší soutěži v Mladé Boleslavi a v Opavě.

Pátek, 16. července | Z Dukly do Teplic odchází na hostování záložník Štěpán Krunert. Podle jeho vytížení se bude jednat o půlroční či roční hostování.

Čtvrtek, 15. července | Daniel Fišl končí v Dukle. Jednadvacetiletý obránce se dohodl na přestupu s Chrudimí. Více čtěte ZDE.

Středa, 14. července | Podepsáno. Lukáš Cienciala, který s námi trénoval už od minulého týdne, přichází do Dukly na hostování do konce sezony.

Příspěvek sdílený FK Dukla Praha (@fkduklapraha)

Úterý, 13. července | Dominik Preisler definitivně opouští Duklu. Zůstane v Mladé Boleslavi, která na něj uplatnila opci na přestup. Informovali jsme ZDE. Díky za všechno, Dominiku! A ať se ti v Boleslavi daří.

Pondělí, 12. července | Záložník Jiří Kulhánek se s námi dnes zapojil do tréninkového procesu. Hráč Sparty Praha hostoval v minulé sezoně v nejvyšší soutěži v dresu Mladé Boleslavi a Opavy. Se Spartou jednáme o podmínkách hostování.

Čtvrtek, 8. července | Lukáš Cienciala, kmenový hráč Baníku Ostrava, se připravuje s Duklou a oba kluby jednají o možnosti hostování na tuto sezonu. Cienciala je levým záložníkem. V našem dresu možná naskočí už do jednoho z víkendových zápasů.

Středa, 7. července | Nigerijec Quadri Adebayo Adediran je dalším hráčem, který přichází na test. Hraje na pozici hrotového útočníka, naposledy působil na Maltě.

Pondělí, 5. července | Zahájili jsme soustředění v Modré u Děčína. Zúčastní se ho dvacet hráčů do pole a tři brankáři.

Pátek, 2. července | Marvis Ogiomade ukončil své působení v Dukle. Na testu v našem dresu neuspěl.

Středa, 30. června | Nový kontrakt podepsal na Julisce Kim Seung Bin. Dukle se upsal do roku 2024. Více čtěte ZDE

Příspěvek sdílený FK Dukla Praha (@fkduklapraha)

Pondělí, 28. června | S Duklou se rozloučili Tomáš Lauko a Karsten Ayong. Oba v klubu končí po vzájemné dohodě.

Sobota, 26. června | Obránce Daniela Fišla testuje Chrudim, náš kmenový hráč Josef Jakab je zase na zkoušce v Pardubicích.

Pátek, 25. června | Nová smlouva. Záložník David Kozel podepsal kontrakt s Duklou do roku 2023.

Příspěvek sdílený FK Dukla Praha (@fkduklapraha)

Čtvrtek, 24. června | Záložníci Vojtěch Mentberger a Štěpán Studnička půjdou hostovat do nižších soutěží. Mentberger se připravuje se Sokolem Hostouň, Studnička má namířeno do Zbuzan.

Pondělí, 21. června | Útočník Jan Pázler se vrací na Julisku. Podepsal smlouvu na rok s roční opcí.

Pondělí, 21. června | Nigerijské útočné křídlo Marvis Ogiomade přichází do Dukly na test. Kmenový hráč Bohemians 1905 loni hostoval ve Vlašimi.

Pátek, 18. června | Vítáme první posilu! Je jí Ondřej Ruml, který přichází z Vlašimi a na Julisce podepsal smlouvu na dva roky. Více čtěte ZDE.

Příspěvek sdílený FK Dukla Praha (@fkduklapraha)

Čtvrtek, 17. června | Záložník Ondřej Ullman bude hrát za slovenský MŠK Púchov ve druhé lize, odchází tam na půlroční hostování. Ondrovi přejeme hodně štěstí a ať se nám na Julisku vrátí v plné síle!

Úterý, 15. června | Mužstvo se sešlo k prvnímu tréninku, který vedl trenér Bohuslav Pilný poprvé se svým asistentem Vítem Vrtělkou. Více informací si přečtěte v článku ZDE.