• A-tým

• 15.07.2021

Obránce Daniel Fišl opouští Duklu a přestupuje do Chrudimi

Jednadvacetiletý obránce Daniel Fišl končí v Dukle Praha. Na přestupu se dohodl s Chrudimí.

„Dan udělal v minulém roce slušný pokrok a odehrál některé dobré zápasy. Bohužel pro něj to vypadalo, že by ani v nové sezóně neměl jistotu základní sestavy. Dan trochu doplatil na to, že jsme chtěli mužstvo změnit. Určitě má ale perspektivu dalšího růstu, k tomu však potřebuje hrát a mít pevné zázemí svého klubu, proto jsme se rozhodli ho uvolnit na trvalý přestup. Neznamená to však, že se někdy v budoucnu na Duklu nevrátí,“ řekl k přestupu Jan Staněk, sportovní ředitel Dukly.

Daniel Fišl je odchovancem Sparty. Do Dukly přišel z Českých Budějovic v roce 2019. V uplynulém ročníku odehrál za náš první tým dvanáct utkání.

Ať se Ti v novém angažmá daří, Dane!