Vedení klubu

Josef Hájek
čestný prezident i.m.

Dozorčí rada

  • Ing. Jan Dvořák
    předseda dozorčí rady 
  • Mgr. Jan Štandera
    člen dozorčí rady 
  • Jiří Blažek 
    člen dozorčí rady

Představenstvo

  • Ing. Bohumil Paukner
    předseda představenstva
  • Tomáš Mejzr
    člen představenstva
  • Mgr. Jan Staněk
    člen představenstva

Úsek výkonného ředitele
výkonný ředitel Tomáš Mejzrmejzr@fkdukla.cz
sportovní ředitel Josef Jinoch jinoch.j@seznam.cz
sportovně-provozní manažer Bc. Tomáš Kubánek kubanek@fkdukla.cz
sekretář klubu Miloslav Jícha fotbal@fkdukla.cz
tel. a fax: 220 514 312
bezpečnostní manažer

Ing. Miroslav Mück miroslavmuck@gmail.com

organizační manažer
Jan Pázler pazler@fkdukla.cz

Marketingový a PR úsek
marketingový manažer Mgr. Martin Šrámek msramek@fkdukla.cz
manažer komunikace a PR Bc. Michael Schuster schuster@fkdukla.cz
tiskový mluvčí Jiří Doležel dolezel@fkdukla.cz
tel.: 773 515 663
fanshop manažerka Michaela Šrámková sramkova@fkdukla.cz

Sportovní úsek
manažer mládeže Günter Bittengel bittengel@fkdukla.cz
vedoucí trenér Sportovního centra mládeže Tomáš Kulvajt kulvajt@fkdukla.cz
vedoucí úseku mládeže
Petr Fišar tel.: 737 941 803
koordinátor metodiky mládeže Antonín Barák antonin.barak@seznam.cz
koordinátor zahraničních styků Pavel Sedláček sedlacek@fkdukla.cz
tel.: 777 677 919
sekretář a hlasatel B-mužstva a mládeže Tomáš Hubáček fkdukla@email.cz
tel.: 776 373 324
koordinátor a sekretář přípravek Jakub Ježek jezek@fkdukla.cz
tel.: 733 737 420
koordinátorka akcí mládeže, náborových akcí a kempů Maruška Havlasová havlasova@fkdukla.cz
tel.: 732 649 888
manažer ženského fotbalu Ondřej Havlas havlas@fkdukla.cz
tel.: 720 393 935

 

Fotogalerie


Partneři klubu