PORTRÉTY Z JULISKYTomáš Obermajer

Přihláška

Upozorňujeme, že ročníkové rozložení je neměnné, pouze v případě nízké obsazenosti daného turnusu (duben - květen), budeme zvažovat věkové rozšíření. Děkujeme za pochopení.

Dítě je na kemp přihlášeno vyplněním přihlášky a následným potvrzením koordinátorkou kempu na e-mail uvedený v přihlášce.

V případě, že jsou ve Vámi vybraném turnusu volná místa, můžete se přihlašovat až do prvního dne kempu. Pokud volná místa již nejsou, můžete být zařazeni na seznam náhradníků, opět je nutné vyplnit přihlášku níže.

Aktuální volná místa jednotlivých turnusů
I. turnus II. turnus III. turnus IV. turnus V. turnus VI. turnus
OBSAZENOOBSAZENO CHLAPCI - 5 MÍST
DÍVKY - 5 MÍST
CHLAPCI 10 míst
VOLNO VOLNO

Aktuálně z kategorie

U12: Měsíční plán

9. 7. DU12 - 2019/2020

U8: Přátelské utkání

2. 10. Kategorie U8 odehraje u příležitosti výročí 70 let od založení Dukly Praha přátelské utkání s SK Český Brod. Zápas se bude konat v sobotu 6. října od 12.00 na hřišti v Českém Brodě, ulice Sokolská 895.

U11: Podzim 2008

3. 9. tréninkový plán