PORTRÉTY Z JULISKYPatrik Brandner

Fotbalové odpoledne na Julisce aneb "Staň se Dukláčkem a Duklačkou" 2018

Fotbalový klub FK Dukla Praha pořádá fotbalové odpoledne – nábor dětí, který se bude konat v úterý 29. května 2018 od 16.30 hodin na Julisce, sraz u sochy J. Masopusta před areálem. Přijďte se svými dětmi poznat hezké prostředí stadionu Juliska, kde trénují všechny naše přípravkové kategorie.

Sraz je před areálem Juliska u sochy Josefa Masopusta v půl páté. Zde Vás uvítá sportovní ředitel Günter Bittengel společně koordinátorkou mládežnických akcí Maruškou Havlasovou. Následně se přesuneme do areálu, kde budete mít možnost shlédnout tréninky mládežnických kategorií. V pět hodin se sejdeme na hlavním stadionu, kde si Vaše děti vyzkouší na rozmanitých stanovištích své sportovní dovednosti.

Velmi rádi přivítáme kluky i holky do fotbalové Školičky. Školička je připravena pro děti ve věku 4-6 let (od září děti ročníků 2013 a 2014). Jejím cílem je všeobecná sportovní příprava pro děti předškolního věku. Děti z fotbalové školičky se mohou po dovršení 6 let zařadit do předpřípravky, vybrat si jiný klub nebo se dát na jiný sport.

Také rádi přivítáme kluky do předpřípravky a přípravek (ročníky narození 2012 – 2010). Třeba Vás pak pozveme na zkušební trénink.

U nás mají otevřené dveře i mladé slečny a nadějné fotbalistky (ročníky 2011-2007). Fotbal není sport jen pro kluky. Můžete se přijít podívat do tréninku, jak to holkám jde. Snažíme se o rozvoj nejen po fotbalové stránce.

Na akci budou přítomni hráči A - mužstva a sportovní ředitel klubu FK Dukla Praha Günter Bittengel. Chybět nebude ani maskot týmu medvídek Julisák.

Těšíme se na Vás a Vaše děti na Julisce!

Nábor probíhá celoročně

Pro více informací, prosíme, kontaktujte paní Havlasovou, nasměruje Vás do správné kategorie a seznámí s trenéry, kteří Vás rádi pozvou do tréninků.

Maruška Havlasová
M: +420 732 649 888
E: havlasova@fkdukla.cz

Aktuálně z kategorie

U8: Přátelské utkání

2. 10. Kategorie U8 odehraje u příležitosti výročí 70 let od založení Dukly Praha přátelské utkání s SK Český Brod. Zápas se bude konat v sobotu 6. října od 12.00 na hřišti v Českém Brodě, ulice Sokolská 895.

U11: Podzim 2008

3. 9. tréninkový plán