PORTRÉTY Z JULISKYFilip Rada

Nábor probíhá celoročně

Pro více informací, prosíme, kontaktujte paní Havlasovou, předá Vám základní informace a případně Vás nasměruje do správné kategorie.

Maruška Havlasová
M: +420 732 649 888
E: havlasova@fkdukla.cz

Nábor 2021

Za současné situace není vůbec jisté, zda bude moci proběhnout naše duklácké náborové sportovní odpoledne. V případě zájmu vstupu do našeho klubu kontaktujte paní Havlasovou viz kontakt výše.

Chlapci a děvčata 2016 a mladší - Školička (všeobecná pohybová průprava)

Od září budou v naší Školičce děti ročníků narození 2016 a 2017 a děvčata i ročník 2015. Mladší děti (ročník 2018) se budou moci zapojit po individuální domluvě.
Pro zaslání dalším informací můžete vyplnit údaje ZDE.

Chlapci a děvčata 2015 a starší

Možnost zapojení se na Dukle je specifická pro každou kategorii, jak chlapců, tak dívek. V případě zájmu kontaktujte paní Havlasovou viz výše. Do e-mailu, prosíme, uveďte ročník narození dítěte, zda je začátečník popřípadě kolik let se věnuje/věnoval fotbalu (či jiným sportům) a zda již působí v nějakém klubu. Děkujeme.

Videa z přechozích ročníků našeho dukláckého odpoledne:

Nábor 2019
Nábor 2018