PORTRÉTY Z JULISKYMohamed Doumbia
    FANSHOP

Novinky Starší přípravka WU11

Týmové foto

Zimní ligu na Julisce hrálo více než 120 dívek

pondělí 18. 2. 2019 | Redakce

logo Na Julisce během zimních měsíců proběhla největší akce svého druhu pro hráčky do 11 let. Pět kol zimní ligy umožnilo v zimním, mrazivém, ale i jarním počasí měřit své síly více než 120 fotbalistkám.

 
 
 

WU11 – Úspěchy na turnaji v Třebeši

úterý 20. 11. 2018 | Redakce

logo O víkendu si naše dívky zahrály na halovém turnaji v Třebeši. Hrály se dvě samostatné kategorie podle ročníku 2009 a 2008 a naše Duklačky získaly dvě 3. místa a individuální ceny pro brankářky.

 
 
 

WU11: Naše dívky oslavily 70 let Dukly a ze Slovenska přivezly zlato

neděle 21. 10. 2018 | Redakce

logo Dukla v rámci oslav 70 let organizovala fotbalový kemp na východu Slovenska. Naše hráčky si přivezly spoustu krásných zážitků, ale medaile za přední příčky v turnaji.

 
 
 

WU11: Fotbalistky Dukly po podzimu ve skupině druhé

sobota 20. 10. 2018 | Redakce

logo Fotbalistky starší přípravky mají za sebou podzimní část celorepublikového turnaje dívčích starších přípravek. Ve své skupině přezimují druhé, těsně za Spartou. Hráčky Dukly předvedly krásný fotbal a druhé místo si právem zaslouží.

 
 
 

Dívky z Prahy jedou hrát fotbal na Slovensko

čtvrtek 30. 8. 2018 | Redakce

logo FK Dukla Praha má jednu z nejširších základen dívčího fotbalu v České republice a to i přes to, že je dívčí fotbal v tomto klubu poměrně mladou záležitostí. Zájem dívek trénovat a hrát na Dukle je známkou toho, že se zde hráčky cítí dobře a tréninky je baví.

 
 
 

WU11: Naše fotbalistky ve finále republiky osmé

pondělí 11. 6. 2018 | Redakce

logo Tuto neděli starší přípravka dívek hrála finále republikového turnaje, který se odehrál v Brně Heršpicích. V základní skupině se utkaly se Studánkou, Slávií, Třebeší a Brnem. O umístění pak hrály s Trutnovem.

 
 
 
 

Fotogalerie


Partneři klubu