Ženy postupují do finále zimní Moparshop.cz ligy žen!

13. 2. 2023 | Redakce

Ženy postupují do finále zimní Moparshop.cz ligy žen!

V sobotu se utkala Dukla s Pardubicemi o postup do finále zimní ligy žen. Po zaslouženém vítězství a skóre 4:0 si naše ženy zahrají o pomyslný titul zimní ligy.PU, sobota 11. 2. 2023, Juliska UMT
Dukla Praha Dukla Praha
4:0
(2:0)
PardubicePardubice

Dukla Praha:

Skoblíková (45. Kubíková) - Prošková, Potůčková, Vojáčková (50. Klomínková), Pražienková - Beránková, Kavalová - Holečková (60. Stadlerová), Dvorská, Hrobská - Ajazi (65. Ostrá)

Branky: 11. a 30. Dvorská, 55. Hrobská, 85. Kavalová
Rozhodčí: Chrenko - Sabula, Šulič
Diváci: 30

Komentář

Vstup do utkání byl bojovný, od začátku se neustále zahrávaly standartní situace a rohy, první vážnější akce proběhla až v 10. minutě, kdy po ose Potůčková - Ajazi - Kavalová - Dvorská se míč dostal až do samostatného úniku a poslední jmenovaná poslala Duklu do vedení 1:0. Velmi bojovný zápas doprovázelo mnoho soubojů, výjimečně jsme se prokombinovali ke gólové šanci, Dvorská byla v zakončení na vápně, ale mířila doprostřed. Pražienkovou v zakončení zkraje také vychytala brankářka. Ve stoprocentní šanci byla Hrobská ve 35. minutě a těsně minula, vzápětí však sama našla nabíhající Dvorskou a ta posunula skóra na 2:0.

Druhý poločas pokračoval podobně, Pardubice měly dostatek šancí z rohů a standardních situací, domácí dobře odvracely. Třetí branku již přidala Dukla po hezké součinnosti v křídle, kdy Holečková našla před brankou Hrobskou a ta se nemýlila. Poslední branku dala před koncem Kavalová, která z pozice hrotové hráčky dostala kolmou přihrávku a v samostatném nájezdu proměnila na konečných 4:0.

Ohlasy trenérů

Jakub Kowolowski, trenér: "Utkání bylo velmi bojovné, byl to klasický souboj s Pardubicemi. Soupeř měl velké množství standardních situací, což vnímám velmi negativně. Nabízíme soupeřkám zbytečně šanci vrátit se do zápasu. Posledních 6 týdnů je pro nás růstových. Jak v organizaci hry po ztrátě míče, chování v napadání, tak zároveň chování po zisku míče. Silně se držíme vytyčených principů a holky jsou velmi vnímavé. Důležité je udržení náročného prostředí, protože jen výsledky a hra z přípravy vám nestačí. Vše je třeba potvrdit a posouvat dále v samotném soutěžním období. Nyní děláme maximum pro to, abychom byli na 100% připravené. 

 

Tabulka

Tabuka bude zveřejněna po prvním odehraném kole.
Dobromat.cz - Kadm nkupem pomhte
Podpořte dívčí a ženský fotbal na Dukle při nakupování přes internetové obchody, aniž by vás to stálo jen 1 hal navíc. Pokud nakupujete na internetu a chcete nás při tom zároveň podporovat, přidejte si do prohlížeče tohoto pomocníka: http://dobromat.cz/rozsireni/pridat

Facebook


Fotogalerie


Partneři klubu