Ženy podlehly Raptors a stále jsou na posledním místě

25. 9. 2023 | Redakce

Ženy podlehly Raptors a stále jsou na posledním místě5. kolo, sobota 23. 9. 2023, 14:00
Prague Raptors Prague Raptors
4:1
(1:0)
Dukla PrahaDukla Praha

Dukla Praha:

Skoblíková - Filipová, Votrubová(46. Majerová), Posledníková, Prošková- Stadlerová, Klomínková, Lišková - Holečková(46. Jindráková, 78. Kubátová), Pfeiferová, Ostrá (78. Pelíšková)

Branky: 10. z pen. a 71. Boučková, 75. vlastní, 86. Demirel - 49. Prošková

Ohlasy trenérů

Jan Skoupil, trenér: "Bojovné utkání plné osobních soubojů jsme začali velmi slušně, kdy se nám dařilo přesně zakládat hru od brankářky, ale bez výsledného efektu směrem dopředu. Poté přišla nešťastná situace,hra rukou v našem pokutovém uzemí a po penaltě za stavu 1:0 se do naší hry vkradla opět zbrkolst a nepřesnost. Do druhého poločasu jsme vstoupili velmi dobře a po rychlém útoku srovnali Proškovou na 1:1. Od této chvíle jsme byli aktivnější a tlačili se dopředu s vidinou dalšího gólu. Utkání rozhodla situace ze 71. minuty, kdy po sérii odražených míčů a nezajištěné situaci se za naší obranou objevila hráčka domácích a míč skončil po druhé v naší síti. O chvíli později jsme si dokonce vstřelili vlastní gól, po kterém už jsme neměli sílu s utkáním nic udělat. Z hlediska vývoje utkání je to pro nás krutý výsledek, když soupeř byl maximálně produktivní."

 

Tabulka

Tabuka bude zveřejněna po prvním odehraném kole.
Dobromat.cz - Kadm nkupem pomhte
Podpořte dívčí a ženský fotbal na Dukle při nakupování přes internetové obchody, aniž by vás to stálo jen 1 hal navíc. Pokud nakupujete na internetu a chcete nás při tom zároveň podporovat, přidejte si do prohlížeče tohoto pomocníka: http://dobromat.cz/rozsireni/pridat

Facebook


Fotogalerie


Partneři klubu