26.05.2018, 17:00

FK Dukla Praha

16. kolo, ČFLŽ 2017/18

FK Teplice

Sestava domácí: Poláková – Vytlačilová, Bernardová, Kloučková, Mrkvičková – Morris, Davidová, Havlíčková (80. Kramerová), Košatková (46. Hájková), Jehličková (66. Lerchová) – Plachá (69. Koubová)

Sestava hosté: Boroschová – Badinková, Vlastníková, Mrázová - Kodešová, Janečková, Motyčková (70. Mullerová), Fridrichová, Němcová L. - Němcová M., Lukešová

• Branka: 88. Morris
    Rozhodčí: Fazekaš Roman – Petrášek Pavel, Borodáč Daniel
  • Diváci: 50

Hodnocení trenéra:

Jakub Kowolowski, trenér: „Sezona došla svému vrcholu. Před duelem s Teplicemi jsme byli na třetím místě a k jistotě této pozice jsme potřebovali 3 body z posledních tří utkání. Druhé místo nebylo možné, a tak cíl byl jasný. Vzhledem k tomu, jak se prezentujeme na jaře, bylo pro mě cílem v zápase právě proti Teplicím uhrát důležité tři body.

Předvedli jsme v utkání to, co nás zdobí celé jaro. Aktivním napadáním a agresivitou v těžišti hry jsme získali mnoho míčů na soupeřově polovině a cítili jsme, že si můžeme vyšlápnout i na tohoto soupeře. Vypracovali jsme si více brankových příležitostí, soupeři byla odpuštěna jedna penalta, přesto jsme to nevzdali a v závěru rozhodli tento duel. Jsem na tento tým pyšný, vznikla tu skvělá parta, hráčka byly ochotné podstoupit náročnější styl hry a odměnou nám byly skvělé prožitky z utkání naší ligy. V tuhle chvíli jsme týmem, který má na jaře nejlepší formu a jako jediný neprohrál. Děkuji všem, co se na tomto příběhu podíleli. Nyní dáme s realizačním týmem prostor širšímu kádru.“