Z Mladé Boleslavi se U17 vrátila bez bodů

FK Dukla Praha

Sestava domácí:

Sestava hosté:

Donadello - Muller (Matěj Pokorný), Štěpán, Srba, Krameš - Regal, Ungerman (Nečas) - Tomas Pokorný, Maneval (Bošek), Mára (Sandev) - Kulhavý (Torejev)

• Branka DUKLY: Štěpán ŽK: , ČK: , Rozhodčí: .
Přes zlepšený výkon oproti utkání se Slováckem v minulém kole naše sedmnáctka na body nedosáhla.

Hodnocení trenéra:

Hodnocení trenéra Martina Babači:

Po nepovedeném zápase se Slováckem jsme si leccos vysvětlili a dnes bylo vidět zlepšení. Co se bohužel zopakovalo, byly smůlovaté, v podstatě vlastní, góly. Nic se ale neděje náhodou. Přiznejme si, že v tréninku se nedařilo nastartovat úroveň, na jakou jsme zvyklí, a ty lehce křečovité zápasové výkony byly možná trochu logickým vyústěním ztráty rytmu. Myslím, že všichni v týmu už se s touto situaci během kariéry několikrát setkali, takže dobití baterek pro nás nebude nic neřešitelného.

Nejlepší hráč dle týmového hlasování: Štěpán