WU18: Dorostenky prohrály doma se Slávií

29. 9. 2022 | Redakce

WU18: Dorostenky prohrály doma se Slávií

Dorostenky v dalším domácím utkání nestačily na velkého favorita soutěže.5. kolo, neděle 25. 9. 2022, 10:30, Libčice nad Vltavou
Dukla Praha Dukla Praha
1:3
(0:1)
Slavia PrahaSlavia Praha

Dukla Praha:

Skoblíková - Bednářová V., Posledníková, Vojáčková, Douderová - Pelíšková, Kubátová, Köhlerová - Kanzelsbergerová (46. Nováková), Filipová (69. Krajčová), Mocová (Blechová, Munzbergerová)

Slavia Praha:

Bryscejnová - Kroupová, Zomberová, Janíková, Mayerová, Kostohryzová (69. Černá), Šebrlová (88. Pořízková), Vojtěchová (63. Sechterová), Goretkiová (88. Kozáková), Mrázková (27. Cabalová), Hrbatá (79. Němečková)

Branky: 59. Kubátová - 30. Kroupová(p), 49. Kostohryzová, 87. Šebrlová
Rozhodčí: Hasíková - Machová
Diváci: 80

Komentář

Slavia vstoupila do utkání aktivněji a hned ve 2. minutě musela Vojáčková vykopávat míč mířící do brány. V 10. minutě se ve vápně uvolnila Kroupová, ale branku netrefila. Ve 30. minutě hosté využili možnost zahrávání pokutového kopu, 0:1. Poté se hrálo bez větších šancí. Velká šance na vyrovnání přišla ve 45. minutě, kdy domácí zahrávali nepřímý volný kop z hranice penalty, ale Pelíšková hostující zeď neprostřelila.

Do druhé půle vstoupila lépe Slavie. Ve 49. minutě po rohovém kopu se k míči dostala Kostohryzová a bylo to 0:2. Poté přišly na řadu šance Dukly. Nejprve se řítila sama na bránu Nováková, ale minula. Poté utekla Filipová a na malém vápně střílela Mocová bohužel nad bránu. Třetí šance, v 59. minutě, už skončila brankou, když odražený míč po centru Filipové trefila k tyči Kubátová. Další šance přišla v 74. minutě, ale Nováková neprostřelila hráčky hostů. V 87. minutě přišlo uklidnění pro Slavii, když zvýšila na konečných 1:3 Šebrlová.

Ohlasy trenérů

Lukáš Smrčka, trenér: "Dnes jsme nastoupili proti velmi silnému týmu poskládanému z individualit. Všechny hráčky soupeře jsou velmi dobře technicky vyspělé, naše hráčky se toho ovšem nezalekly a odehrály velmi dobré utkání. Při větší troše štěstí jsme mohli s velkým favoritem soutěže bodovat."

 


Fotogalerie


Partneři klubu