28.08.2022, 13:30

1. kolo, 1.liga starších žákyň Čechy 2022/23

FK Teplice

Sestava domácí:

Kárová - Abubakr, Alsterlind, Gajzlerová, Hemrová, Herejtová, Lauková, Norlin, Remešová, Mollova, Voříšková - Trefná, Veselá, Štěchová, Ziková, Stibalová

Sestava hosté:

Šťovíčková - Málková, Fialová, Vališová, Šterclová, Iarosh, Klimešová, Ševicová, Polláková, Buryánková, Maříková - Matouschková, Pecková, Točinová

• Branky: 16.Herejtová, 20.Gajzlerová, 23., 25., 78.Norlin, 42., 53., 62.Alsterlind, 68.Štěchová
    Rozhodčí: Koubek
  • Diváci: 40

Hodnocení trenéra:

Ondřej Havlas, asistent trenéra: "Zasloužená výhra, celý zápas jsme byli lepším týmem, ale bohužel nás zklamal přístup některých hráček do druhého poločasu. Musíme hodně zapracovat na koncentraci celých 80 minut zápasu a není možné, aby posledních dvacet minut vypadalo herně tak, jak vypadalo. Příští týden nás čeká diametrálně odlišný zápas s Hradcem Králové, který naši defensivu prověří více než dnes Teplice. Teplicím přeji hodně štěstí do dalšího období s tímto mladým kádrem."