Vítězný vstup do přípravy. Rezervu Sparty jsme porazili 2:0

Přípravné zápasy 2021/2022 A tým

AC Sparta Praha B

Sestava domácí:

Štovíček (46. Štefan) – Souček (46. Kovernikov), Konan, Piroch (46. Březina), Ruml – Kott (46. Jeřábek), Peterka (46. Krunert) – Šebrle (46. Bin), Barac – Buchvaldek (46. Faleye), Fábry (46. Kozel).

Sestava hosté:

1.poločas: Benada – Bláha, Piško, Tvaroh, Suchomel, Okeke, Šilhart, Šimáček, Ryneš, Patrák, Žížala.

2.poločas: Tůma – Dudl, Jonáš, Krajinský, Borkovec, Lukavský, Vácha, Pudhorocký, Horák, Frýdek, Schánělec.

• Branky: 51. Faleye, 56. Konan. Rozhodčí: Petřík – Hurych, Polena.
První duel v přípravě na novou sezonu a první vítězství. V Satalicích jsme porazili B-tým Sparty Praha 2:0 po gólech Sundaye Faleye a Arnauda Konana.

Hodnocení trenéra:

Bohuslav Pilný (Dukla Praha): „Zápas byl pro všechny náročný vzhledem k vysokým teplotám. Bylo to na nás znát, hlavně v úvodu nám chvíli trvalo, než jsme se rozhýbali. Líbila se mi první část druhé půle, nejsem naopak spokojený se závěrem zápasu. Tam jsme měli přidat další gól a nestrachovat se o to, že můžeme nějaký dostat. Trápilo nás to v loňské sezoně, kdy jsme měli problém některé zápasy dotáhnout. Proto chci, abychom na tom pracovali už teď v přípravě. Vítězství se samozřejmě počítá a jsme za něj rádi. Vytížili jsme všechny hráče a budeme makat dál, abychom se zlepšovali.“