Vítězná tečka za soustředěním v Písku. Dukla vstřelila pět gólů

1:5

(1:4)

Přípravné zápasy 2022/2023 A tým

Lukeš - Vokurka, Novák, Němeček, Bicenc, Kalousek, Voráček, Kotrba, Hendrych, Kynkor, Štěch

1. poločas: Čtvrtečka - Ullman, Piroch, Peterka, Hrubeš - Buchvaldek, Barac, Havelka, Špatenka, Moulis - Matějka

2. poločas: Čtvrtečka - Douděra, Piroch, Holiš, Zapletal - Uhlíř, Hudec, Kozel, Lehký, Hodek - Červenka

• Branky: , 33. Bicens - 21. Špatenka, 26. a 41. Buchvaldek, 30. Moulis, 81. Červenka Rozhodčí: Hocek - Pečenka, Kotalík.
Vyvrcholením soustředění na jihu Čech mělo být utkání s místním FC Písek, které se konalo v den odjezdu našeho týmu zpět do Prahy. Naši hráči chtěli ukázat, že v Písku proběhla důkladná příprava po všech stranách. Výsledkem utkání je tak naše vítězství 5:1.

Petr Rada (FK Dukla Praha): Dnešní utkání nám ukázalo, že je potřeba běhat, abychom soustředění zakončili tak, jak se patří. Myslím, že z tohohle pohledu jsme si to splnili. Vyhráli jsme, jsme rádi. Během celého soustředění nám přálo počasí, nebyl ani sníh. Příprava ve druhé lize je abnormálně dlouhá, takže to nemůžeme moc přepálit, protože ještě je před námi dlouhá doba do začátku ligy. Se zdejším zázemím jsem byl velmi spokojený, všechno co zde bylo, jsme využili.