U14: Proti Ústí jsme předvedli dobrý výkon a zaslouženě zvítězili

18. kolo, U14 - starší žáci B 2021/2022

FK Ústí nad Labem

Sestava domácí:

Tretyakov – Novák (54. Weiss), Kuntoš, Ford, Syneček – Čvirk, Slabý, Sixta (62. Hovadík) – Čurda (41. Habrych), Sharygo (51. Nový), Drašnar (69. Veselý)

Sestava hosté:

Nebeský (41. Bílkovský) - Pekař (69. Mareš), Ta Minh Tiep (41. Adámek), Burian, Fiala, Dushkin (51. Avenarius), Janda, Jedlička (41. Pospíšil), Šváb (69. Kunc), Kotek, Zahálka

• Branky: 29. Čurda, 43. Drašnar - 60. Zahálka ŽK: , ČK: , Rozhodčí: .
V sobotu do areálu na Ruzyni zavítal tým z Ústí nad Labem vedoucí naši tabulku. Jednalo se o atraktivní zápas, jelikož naši kluci jsou druzí v tabulce právě za Ústím. Počasí na fotbal bylo ideální a diváků bylo kolem hřiště také dost.

Hodnocení trenéra:

Trenér Pavel Papež po zápase řekl: "Z obou stran bylo vidět, že kluci chtějí hrát kombinační fotbal. Po celou dobu bylo utkání vyrovnané a bylo v něm několik brankových příležitostí z obou stran. Ty bohužel zůstaly nevyužité, a tak první poločas skončil naším jednobrankovým vedením. Ve druhém poločasu jsme postupem času měli více ze hry a tuto převahu jsme potvrdili další vstřelenou brankou. Kluci z Ústí sice dokázali snížit, ale utkání jsme kontrolovali a dovedli ho do vítězného konce. V zápase se nám dařilo hrát dobře kombinačně ve středu hřiště a také naši beci udělali několik dobrých náběhů po lajně."