Po prohře s Teplicemi Dukla vypadla z MOL Cupu

FK Dukla Praha

4. kolo, MOL Cup 2018/19

FK Teplice

Sestava domácí: Hruška – Chlumecký, Miloševič (C), Ostojič, Podaný – Bezpalec, Doumbia (76. Mentberger), Kott (66. Breda), Bilovský – Djuranovič, Schranz (66. Brandner).

Sestava hosté: Grigar – Vondrášek (C), Jeřábek, Hošek, Hyčka – Moulis, Soungole, T. Kučera (72. Kodad), Trubač (84. Knapík) – Hora, Jindráček (74. Vošahlík).

• Branky: 86. Brandner – 10. Jindráček, 45. Jindráček, 64. Jindráček.
    Rozhodčí: Pavel Královec – Dušan Pospíšil, Ondřej Kožár.
  • Diváci: 374
Chladný páteční večer přinesl Dukle špatný výsledek. S Teplicemi jsme prohráli 1:3 a účinkování v MOL Cupu pro nás pro tento ročník končí.

Hodnocení trenéra:

Roman Skuhravý: „Dnes jsme od začátku do konce tahali za kratší konec a to kvůli tomu, že tohle nebyl přístup ligových hráčů, za to nesu jednoznačně vinu já. Věděl jsem, že situace nebude jednoduchá, ale že hráči nebudou ochotni v některých zápasech poctivě pracovat, to je komplikace. Dnes jsme opravdu nebyli důstojným soupeřem Teplic. Rád bych věřil, že příští týden to bude jiná Dukla.“

Pokud jste navštívili utkání osobně, ohodnoťte ho v našem dotazníku. Pomůžete nám se zlepšovat a možná získáte 2 VIP vstupenky na další domácí zápas Dukly.