Jeden gól nám nestačil. Bohemians jsme v přáteláku podlehli

22.02.2022, 10:00
Sportovní centrum, Nymburk

FK Dukla Praha

Přípravné zápasy 2021/2022 A tým

Bohemians 1905

Sestava domácí:

Reichl – Kovernikov, Kulhánek, Piroch, Souček – Peterka, Barac, Cienciala, Bin – Hrubeš, Kozma.

Střídali: Červenka, Šebrle, Kozel, Pázler, Konan.

Sestava hosté:

Bačkovský – Bartek, Beran, Fulnek, Hašek, Kadlec, Koubek, Krch, Nazarov, Ugwu, Vaníček.

• Branky: 54. Piroch – 16. Ugwu, 38. Koubek (pen.), 76. Fulnek, 88. Kovařík. ŽK: Kovernikov, Bin – Nazarov, Hašek.
Předposlední zápas zimní přípravy nám výsledkově nevyšel. Proti Bohemians 1905 jsme prohráli 1:4, když soupeř zápas definitivně zlomil na svoji stranu dvěma góly v poslední čtvrthodině. Naši jedinou branku vstřelil Jiří Piroch.

Hodnocení trenéra:

Bohuslav Pilný (Dukla Praha): „Prohráli jsme zaslouženě. Soupeř vypadal herně daleko lépe při hře s míčem a byl důraznější v obou šestnáctkách. Bylo pro nás super, že jsme sehnali hřiště a mohli nastoupit na přírodní trávě. Tam teď chceme být co nejvíce, protože začátek soutěže se blíží. To beru jako pozitivum, s výsledkem spokojení nejsme.“