FANSHOP

Farma vs. juniorka

13. 2. 2014 | Redakce

Farma vs. juniorka

Česká fotbalová liga proti Juniorské lize, i tak se dá pojmenovat zápas naší kunické farmy s juniorkou, který oba týmy odehrály ve středu od 13 hodin. A výsledek? 9:2 pro Kunice.prat., středa 12. 2. 2014, 13:00, UMT Aritma
Kunice Kunice
9:2
(2:1)
Dukla PrahaDukla Praha

Kunice: I.: Malý - Jiroušek, Štancl, Kucalas, Ilko - Zoubek, Kordiak, Milec - Čapek, Kotlík, Zaal. II.: Malý - Jiroušek, Štancl (65. Kucalas), Hrazdíra, Tenkl - Zoubek (65. Milec), Farkaš, Balšánek - Rejhon, Svoboda, Micka.
Dukla Praha: Němčanský - Kulikov (55. Klár), Ksandr, Reiter, Preisler - Vrkoč (50. Claudio), Bartůněk, Tetour - Vopat, Gajecký (45. Zaal, 65. Jacque), Toman.
Branky:Micka 3x, Kordiak, Kotlík, Svoboda, Rejhon, Milec, Farkaš - 2. Vrkoč, 65. Toman.

Ohlasy trenérů

Jaroslav Peřina: "Měli jsme takový uvolněný vstup do utkání, za který nás juniorka dokázala potrestat a vstřelila první branku. Měli jsme problém s jejich aktivní hrou a neměli hru pod kontrolou. Postupem času se to začalo lepšit a po vyrovnání Kordiakem jsme již hru dostávali pod naší kontrolu. Přesto ještě do poločasu měla juniorka jednu nebo dvě šance, které jsme nakonec dokázali ubránit. O všem rozhodl vstup do druhého poločasu, kdy jsme dokázali rychle vstřelit tři branky po naší kvalitní přechodové fázi. Poté jsme již v utkání dominovali a vytvořili si nespočet šancí, kdy jsme některé nedokázali dotáhnout, ale přesto akce měli kvalitu a rychlost. Přesto si dovolím být i kritický, a to k naší obranné hře v prvním poločase, tam nebyl náš výkon optimální a ještě máme na čem pracovat."

Richard Polák: "Zápas dvou velice rozdílných poločasů. První velice vyrovnaný (hra, střely, aktivita) druhý diametrálně rozdílný ve prospěch soupeře. Nepovedl se nám vstup do druhého poločasu, kdy jsme v rozmezí 6 minut inkasovali tři laciné góly a od této chvíle narůstala dominance našeho soupeře.

 


Fotogalerie


Partneři klubu