Dobrá hra na hřišti Admiry přinesla vysoké vítězství

5. 9. 2022 | Jakub Sainer

Dobrá hra na hřišti Admiry přinesla vysoké vítězství

V sobotním dopoledni jsme se utkali s pražskou Admirou. Od začátku utkání jsme šli za vítězstvím, kterého jsme nakonec dosáhli a vstřelili 14 branek.3. kolo, sobota 3. 9. 2022, 10:00, Hovorčovická
Admira Praha Admira Praha
2:14
Dukla PrahaDukla Praha

Dukla Praha:

Fejfar J, Báchor M. - Baroš M, Cetkovský F, Dvořák M, Kasl D, Lamboj J, Svoboda E, Šťastný M, Vodecký M., Rolek V., Šedivý V., Sobotka V., Beránek J.

Branky DUKLY: 2, 16. Svoboda, 14., 33. Beránek, 25., 70 Kasl, 29.,57. Vodecký, 35. Lamboj, 63, 75, 77, 79. Dvořák, 67. Rolek , ŽK: , ČK: , Rozhodčí: .

Ohlasy trenérů

Hodnocení trenéra Jakuba Sainera:

Ve druhém mistrovském utkání jsme nastoupili proti Admiře na jejím hřišti v areálu ZŠ Hovorčovická. Od první minuty si kluci šli za vítězstvím. Admiře se povedlo brzy srovnat skóre, ale od toho okamžiku kluci opět převzali otěže utkání do svých rukou a pokračovali v dominantním výkonu.

K vidění bylo mnoho dobrých individuálních i týmových akcí. Objevovali se kombinace na jeden dotek, narážečky a klidná rozehrávka od brankáře. Kluci si tak svou hrou a přístupem došli pro přesvědčivé vítězství v poměru 2:14.

Další utkání odehrajeme v sobotu 10.9. na Ruzyni proti Viktorii Žižkov. 

 


Fotogalerie


Partneři klubu