Na domácím hřišti v Libčicích jsme zvítězili s Budějovicemi

30. 8. 2023 | Jaroslav Žipaj

Na domácím hřišti v Libčicích jsme zvítězili s Budějovicemi

Po výborném výkonu rozhodla naše U17 o svém vítězství již v prvním poločase.4. kolo, pátek 25. 8. 2023, 13:15, AFK Libčice
Dukla Praha Dukla Praha
5:1
(3:0)
Č. BudějoviceČ. Budějovice

Dukla Praha:

Bašta – Marcol, Tuček, Leidl – Korbel (32. Zajíček), Holeček (62. Dunčko), Nedbal (62. Kolínek), Breburda – Váňa (62. Kejmar), Zouhar (57. Artim)

Branky: 5. Nedbal, 15. Váňa, 35. Váňa, 57. Nedbal, 81. Kejmar

Komentář

Úvod utkání se nám vydařil dle našich představ. Vysokým postavením jsme narušovali rozehru hostů a konečně jsme dokázali i potrestat následné chyby, ke kterým jsme je naší aktivitou donutili. Celkem se nám dařila i naše rozehra a především přechod ze středního pásma, kdy jsme se rychle dostávali až do nebezpečných prostorů. V úvodu II. poločasu jsme se okamžitě dostali do dvou vyložených příležitostí, bohužel jsme je ale nedokázali proměnit. Nadále jsme ale zůstali aktivní v napadání a odměnou nám byla čtvrtá branka. Následně jsme malinko herně uvadli a začali nám silně docházet síly. Už jsme nebyli tak nebezpeční a nedostávali jsme tolik do zakončení. Pochvala pro kluky za aktivní a běžecky náročný výkon. V podobném duchu bychom rádi pokračovali v následujících utkáních.

 


Fotogalerie


Partneři klubu

×
Odehráno v 14:00
FK Dukla Praha
SK Hanácká Slavia Kroměříž