Po dramatickém průběhu utkání jsme přivezli z Mladé Boleslavi bod

FK Dukla Praha

Sestava domácí:

Sestava hosté:

Vácha – Kolský (75. Krejčí), Kocman, Müller, Prior – Břeh, Shoya (65. Šelicha), Babka (55. Kožený) – Mikeš (55. Magdi), Bohatý, Uher (65. Hübl)

• Branky: 48. a 50. Howard – 76. Bohatý, 89. Krejčí ŽK: , ČK: , Rozhodčí: .
V prvním poločasu zvonila jen branková konstrukce, v tom druhém se oba týmy trefily dvakrát do černého a tak skončil zápas bez vítěze.

Hodnocení trenéra:

Trenér Tomáš Kulvajt po utkání řekl:

"Do utkání jsme nastoupili s převahou hráčů ročníku 2005, kteří budou hrát extraligu i v příštím roce. Musím říci, že zápas zvládli velmi dobře a po herní stránce jsme předvedli velmi dobrý výkon, kterému chyběla jen lepší produktivita. Kluci ukázali velký charakter, když s nimi nezatřáslo ani dvoubrankové vedení domácích po brankách v rychlém sledu. Zároveň se opět ukázalo, jak důležité je nastavení a přístup střídajících hráčů, kteří znovu výrazně přispěli k obratu a končenému výsledku."