WU18: Dorostenky prohrály na Spartě

včera | Redakce

WU18: Dorostenky prohrály na Spartě

Dvě branky bývalé hráčky Dukly pomohly Spartě k vítězství.16. kolo, sobota 25. 3. 2023, 14:00, Strahov UMT
Sparta Praha Sparta Praha
2:0
(1:0)
Dukla PrahaDukla Praha

Sparta Praha:

Horešovská - Bárková (67. Hoffmann), Krůtová, Truxová, Dvořáková, Truksová, Svobodová (75.Matušková), Stibůrková (55. Holubová), Douderová, Trachtová, Boháčová (55. Nováková)

Dukla Praha:

Skoblíková - Bednářová, Posledníková, Filipová, Mocová - Kubátová (67. Mollova), Řezníčková (82. Smetanová), Köhlerová - Kanzelsbergerová (82. Jankovská), Pelíšková, Hemrová (46. Nováková)

Branky: 20. a 48. Krůtová
ŽK: 71. Douderová - 39. Mocová, 41. Kubátová
Rozhodčí: Hrušková - V.Brzková, A.Brzková
Diváci: 58

Komentář

Od začátku byla Sparta více aktivní a hostující se tým se těžko srovnával s rychlostí kombinace domácích. Hrálo se na polovině Dukly, která hrozila jen s dlouhých míčů za obranu. První šance v 6. minutě ještě brankou neskončila, ale akce z 20. minuty už byla zakončena přesně, 1:0. Dukla se snažila o vyrovnání, ale její 2 střelecké pokusy byly zblokovány. Ve 26. minutě trefila Köhlerová přímo z rohu břevno. V 39. minutě se sama před brankářkou objevila Hemrová, ale nedokázala ji přehodit. Kromě dalších několika náznaků šancí Sparty se již nic dalšího v prvním poločase nestalo.

Ve 48. minutě vypadl přízemní centr Skoblíkové z rukou a Krůtová přidala svoji druhou branku, 2:0. V 62. minutě Sparta nedokázala proměnit únik po levé straně. V 70. minutě po levé straně utekla Nováková, ale její střela skončila hodně vedle brány. V 81. minutě po rychle rozehraném autu se Matoušková dostala do zakončení, ale trefila břevno a následnou dorážku kryla Skoblíková. V 88. minutě opět utekla Nováková po levé straně, ale její zakončení postrádalo přesnost.

Ohlasy trenérů

Lukáš Smrčka, trenér: "V utkání byla herně jasně lepší Sparta. My jsme vůbec nechtěli hrát, prohrávali skoro všechny souboje a všechny míče po zisku nakopávali dopředu. Pokud byl tento nákop přesný, tak jsme bohužel útok nedokázali přesně zakončit."

 

Související články

Dobromat.cz - Kadm nkupem pomhte
Podpořte dívčí a ženský fotbal na Dukle při nakupování přes internetové obchody, aniž by vás to stálo jen 1 hal navíc. Pokud nakupujete na internetu a chcete nás při tom zároveň podporovat, přidejte si do prohlížeče tohoto pomocníka: http://dobromat.cz/rozsireni/pridat

Facebook


Fotogalerie


Partneři klubu