V posledním přípravném utkání podlehlo naše béčko rezervě Jablonce

26. 2. 2023 | ing. Jiří Uldrich

V posledním přípravném utkání podlehlo naše béčko rezervě Jablonce

K poslednímu přípravnému zápasu před zahájením jarních mistrovských zápasů zavítal rezervní tým Dukly v sobotu 25. února 2023 na umělku ve sportovním areálu v Břízkách k sehrání přátelského přípravného utkání s rezervním týmem FK Jablonec n. N., účastníkem ČFL, sk. B.přát., sobota 25. 2. 2023, 10:00, UMT V Břízkách
Jablonec B Jablonec B
2:1
(0 : 0)
Dukla Praha BDukla Praha B

Jablonec B:

Ritter - Konda, Všahlík, Heidenreich, Diviš – Rozkovec, Podzimek, Breda- Gaši, Velich, Kubát

Střídali ve druhém poločase: Karban, Stibor, Linhart, Daníček

Dukla Praha B:

Spilka, Kozojed, Čížek, Löffler, Mládek, Krenciv (K),Hudec, Fojt, Ulman, Červenka, Douděra

Střídali ve druhém poločase: Helík, Nikl, Zapletal

Branka DUKLY: Červenka (PK) ŽK: , ČK: , Rozhodčí: .

Komentář

Za stálého sněžení s měnícím se větrem domácí tým zatlačil Duklu v první čtvrthodině do hluboké defenzivy, vytvořil si pět gólových šancí a zahrával sedm rohových kopů. Všechny tyto situace obrana Dukly přestála bez inkasované branky a to jednak díky zákrokům brankáře D. Spilky a jednak „díky“ těžkému kluzkému terénu za stálého sněžení, který ztěžoval kontrolu míče. Dukla se postupně dostávala do hry, a v rozpětí mezi 33. a 35. minutou si vytvořila také dvě gólové příležitosti, ale v jednom případě brankář Ritter Hudcovu příležitost včasným vykrytím střeleckého úhlu zmařil a ve druhém případě skluzem Heidenreicha na uvolnivšího se M. Douděru a jeho podtržením v pokutovém území, kdy píšťalka rozhodčího zůstala němá, se na gólovém stavu nic nezměnilo. V poslední minutě druhé půle nebezpečně střílel z pravého křídla ze 14 metrů F. Ulman, ale brankář domácích Ritter i v tomto případě potvrdil oprávněnost svého zařazení v kádru „A“ mužstva Jablonce.

Ve druhém poločase, který byl herně vyrovnanější než poločas první, se Dukla po úniku A. Zapletala dostala do zakončení proti vyběhnuvšímu Ritterovi v brance domácích, ale i z tohoto duelu brankář Jablonce vyšel vítězně. Domácí tým se dostal do vedení po rychlém protiútoku, centrovaném míči na malé vápno a jeho propadnutí, odkud domácí z 6 metrů se dostali do vedení v 77. minutě., které pak navýšili v 85. min. po dlouhém nákopu brankáře Rittera do levého křídla, kde utekl zadákům Dukly hbitý jmenovec brankáře domácích, A. Ritter a zvýšil na 2:0 pro domácí. V samém závěru pak rozhodčí odpískal proti domácím pokutový kop za faul domácího obránce na F. Ulmana a M. Červenka, který se v tomto zápase rozehrával po nemoci, se z penalty nemýlil a snížil v 90. min. na konečných 1 : 2.

 


Fotogalerie


Partneři klubu