WU18: Velmi cenné tři body z Brna

19. 9. 2022 | Redakce

WU18: Velmi cenné tři body z Brna

Ve velmi dobrém bojovném výkonu si z Brna odvážíme 3 body.4. kolo, sobota 17. 9. 2022, 11:00, Horní Heršpice
Horní Heršpice Horní Heršpice
2:3
(2:3)
Dukla PrahaDukla Praha

Horní Heršpice:

Trubačová - Poláchová, Štaflová (80. Chladilová), Setničková, Knoflíčková (86. Plačková), Pyclíková, Dittrichová, Pavlíčková, Cikánová, Sladká, Novotná (Stupková, Prokopová, Šoukalová V., Vorbová)

Dukla Praha:

Skoblíková - Bednářová D., Vojáčková, Posledníková, Douderová (41. Bednářová V.) - Köhlerová (81. Mocová), Kubátová, Pelíšková - Kanzelsbergerová (59. Mlýnek (90. Blechová)), Filipová (69. Smetanová), Krajčová

Branky: 19. Sladká, 27. Pyclíková - 14. Vojáčková, 17. Köhlerová, 29. Kanzelsbergerová
ČK: 68. Bednářová D.
Rozhodčí: Soukupová - Šabacká, Špidlíková
Diváci: 50

Komentář

Domácí nastoupili na Duklu s velkým nasazením a běhen prvních 10ti minut si vypracovali 4 velké šance. První zastavila, těsně před dobíhající hráčkou domácích, skluzem Vojáčková. Ve druhém případě Sladká na zadní tyčí mířila nepřesně. Únik Cikánové zastavila Skoblíková a z následného rohu osamocená Sladká opět mířila nad bránu. Poté se již konečně probudila Dukla a ve 12. minutě centr Krajčové skončil na břevnu. Následoval roh, který zahrála Köhlerová přímo na hlavu Vojáčkové, 0:1. Hned za 2 minuty po dlouhém nákopu a dobrém pressingu se míč dostal ke Köhlerové a její střela propadla brankářce Trubačové, 0:2. Bohužel již za dvě minuty domácí snížili, když se prosadila na zadní tyči osamocená Sladká. Poté se ke dvěma zakončení dostala Krajčová, ale v obou případech přestřelila. Ve 27. minutě to bylo již 2:2, když se po samostatném úniku prosadila Pyclíková. Ve 29. minutě si vedení vzala Dukla opět zpátky, a to když se dorážkou prosadila Kanzelsbergerová, 2:3. Ve 42. minutě mohla stejná hráčka přidat další branku, ale osamocená před brankářkou Trubačovou nezvolila správné řešení.

Druhý poločas nabídl první větší šanci až v 66. minutě, když se ze strany řítila Filipová na Trubačovou, ale střelou na přední tyč ji nezaskočila. V 68. minutě musela předčasně do kabin Daniela Bednářová, když zastavila samostatný únik Pyclíkové, z následného přímého kopu branka nepadla. Od tohoto momentu mělo Brno převahu, ale vážnější šance nepřicházela. Za největší šanci lze považovat v 88. minutě centr na zcela volnou Chladilovou, která úplně sama ve vápně netrefila míč. A tak si Dukla odváží z Brna velmi cenné tři body.

Ohlasy trenérů

Lukáš Smrčka, trenér: "Na utkání s Brnem jsme se připravovali a ukázalo se, že jsme se připravili dobře. Věděli jsme jak Brno hraje, které hráčky soupeře je především potřeba pokrýt. Prvních 10 minut jsme zaspali, ale soupeř nebyl přesný. Za to my měli štěstí při zakončení a s přispěním chyb domácí brankářky vstřelili o branku více než soupeř. V druhém poločase jsme si zápas zkomplikovali vyloučením, ale soupeř i přes velké držení míče se k šanci na vyrovnání nedostal. Tyto tři body jsou pro nás velkým impulsem do další práce. Chci pochválit všechny holky za výkon, odmakaly to do poslední vteřiny."

 


Fotogalerie


Partneři klubu

×
Dnes v 10:15
SK Slavia Praha B
FK Dukla Praha B