V posledním kole podzimní části jsme remizovali na hřišti Roudnice nad Labem

14. 11. 2022 | Pavel Papež

V posledním kole podzimní části jsme remizovali na hřišti Roudnice nad Labem

Za mlhavého počasí jsme vyrazili sehrát poslední zápas první části sezóny. Na domácím hřišti nás přivítal tým z Roudnice nad Labem.2. kolo, neděle 13. 11. 2022, 10:00, UMT Vědomice
Roudnice n. Labem Roudnice n. Labem
0:0
Dukla PrahaDukla Praha

Roudnice n. Labem:

Tyller - Poráč, Kunc, Macháček (53. Rosenkranc), Murdych, Arazim, Štefl, Nepovím, Hlaváček, Pačes, Svoboda (62. Vondráček)

Dukla Praha:

Hladík (41. Tretyakov) – Čurda (41. Zavadil), Slabý, Kuntoš, Mellion (41. Syneček) – Ford (50. Hovadík), Novák, Čvirk – Weiss (41. Kindl), Nový, Sharygo (41. Tvrdý)

Branky: , ŽK: , ČK: , Rozhodčí: .

Komentář

Utkání očima hráčů Tobiáše Sixty a Matyáše Tvrdého: Začali jsme velmi aktivně, napadali jsme rozehru soupeře. Z presovaní jsme si vytvořili dost šancí, které jsme však nedokázali proměnit. V polovině prvního poločasu začalo naše tempo upadat, z čehož vzniklo pár šancí soupeře. Soupeř taktéž neproměnil šance a dohrávalo se v mírnějším tempu. Většinou se hrálo na polovině soupeře, kde přišli bohužel naše nepřesnosti. První poločas skončil 0:0. Do druhého poločasu jsme prostřídali a upravili rozestavení. Celou druhou polovinu jsme je tlačili na jejich půlce a oni si moc nezahráli. Nepřesné přihrávky a zbytečné ztráty míče nám mařily naše úsilí. Jinak to byl tvrdý a velmi těžký ofenzivní zápas z naší strany. Příležitosti jsme na zakončení měli, ale místo toho jsme ve vápně míč zbytečně dlouho drželi.

Ohlasy trenérů

Trenér Pavel Papež po zápase řekl: 

„Po celou dobu zápasu jsme byli lepším týmem a velkou část utkání jsme hráli na polovině soupeře. Bohužel jsme nedokázali proměnit vytvořené situace. Problém nám dělalo malé hřiště a celkově pohyb na hřišti.“

 


Fotogalerie


Partneři klubu