V posledním zápase sezóny porážíme Líšeň a končíme čtvrtí

(0:0)

30. kolo, FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA 2022/23

Vajner – Pašek (79. Laczkó), Otrísal, Černín, Machalík (84. Bednář) – Lutonský, Matocha, M. Jeřábek (C), Polášek – Sokol (79. Zikl), Vandas.

Šťovíček - Barac, Piroch, Krch, Zapletal - Šebrle (86. Hudec), Peterka (C), Havelka (84. Hodek), Kozel, Douděra (73. Hrubeš) - Matějka (46. Červenka).

• Branky: 49. Jeřábek – 59. Douděra, 77. Hrubeš, 87. Hudec, ŽK: 45+1. Otrísal – 51. Barac, 57. Zapletal, Rozhodčí: Vokoun - Kotík, Dresler, Střely na bránu: 10:12, Střely mimo: 6:6, Rohy: 4:7.
  • Diváci: 538
Ve posledním kole FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY se Dukla představila na hřišti brněnské Líšně. Po bezbrankovém prvním poločase, ve kterém se do velkých šancí dostával zejména pražský celek, otevřel skóre domácí David Pašek. Dukla ale zásluhou Martina Douděry, Jiřího Hrubeše a Jiřího Hudce zápas otočila a z Brna si veze výhru 3:1.

Petr Rada (FK Dukla Praha): Jeli jsme sem samozřejmě s tím, že chceme vybojovat 4. místo. Oba týmy nastoupily v tom nejlepším, co měly aktuálně k dispozici, takže bylo znát, že nikomu není jedno, jak to dopadne. V prvním poločase gól nepadl, na začátku druhého jsme zase dostali zbytečnou branku. Domácí se dostali do vedení, my jsme ale dál hráli, protože jsme neměli co ztratit. Všechny naše góly padly po dobrých akcích. Bylo vidět, že je to závěr soutěže, ale vítězství si velmi ceníme, tady se nevyhrává často.