(1:0)

28. kolo, FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA 2022/23

Nalezinek – Večerka, Čelůstka, Kukučka – R. Horák (C), Jonáš (70. Mokrovics), Kaštánek, Hodouš – Goljan (70. Holoubek), Schánělec, Cissé (80. Rus).

Rada - Hrubeš, Peterka (C), Ullman (72. Douděra), Krch - Buchvaldek (44. Šebrle), Barac (72. Červenka), Kozel, Havelka (87. Piroch), Moulis - Matějka

• Branky: 16. Cissé – 81. Moulis, ŽK: Cissé, 82. Rus – 28. Hrubeš, 36. Kozel, 75. Peterka, 90+2. Piroch, Rozhodčí: Klíma – Šimáček, Leška, Střely na bránu: 2:3, Střely mimo: 5:5, Rohy: 3:6.
  • Diváci: 533
Ve 28. kole FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY zavítala Dukla na Žižkov, kde se utkala se Spartou Prahou B. Tým z Julisky začal utkání aktivně, nakonec to ale byli domácí fotbalisté, kteří se prosadili jako první. Po změně stran udávala Dukla po většinu poločasu tempo hry a po právu vyrovnala, když se přesně trefil Pavel Moulis.

Petr Rada (FK Dukla Praha):

Myslím si, že jsme do zápasu neměli špatný vstup. Prvních dvacet minut jsme byli lepším týmem. Měli jsme velkou šanci, ale chybí nám v zakončení důraz. Dostali jsme zase hloupý gól, který jsme soupeři opět připravili. Pak jsme z toho byli otřesení, 10 možná 15 minut po gólu jsme vůbec nehráli. V druhém poločase jsme dominovali, měli jsme spoustu šancí, hlavně v úplném závěru. I přesto, že soupeř hrál na brejky, nějakou výraznější šanci si nevytvořil. Chybělo nám v závěru zase více důrazu. Přibývají nám zranění, ale hlavní problémy si děláme sami tím, že soupeři gól připravíme.