21. kolo, FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA 2022/23

FK Příbram

Rada - Holiš, Piroch (75.Hodek), Krch, Barac - Hrubeš (46. Šebrle), Havelka, Kozma (21. Uhlíř, 46. Červenka), Špatenka (81. Buchvaldek), Moulis - Matějka.

Melichar – Stropek, Švestka, Fišl – Vokřínek, Šimáček, Petrák, Dudl – Anih (81. Antwi), Langhamer (90. Jahić), Zeronik (85. Štěpánek).

• Branky: 5. Matějka – 36. Uhlíř (vla.), 42. Zeronik, ŽK: 44. Havelka, 63. Červenka, Rozhodčí: Krejsa – Šimáček, Černoevič, Střely na bránu: 2:4, Střely mimo: 15:6, Rohy: 10:4.
  • Diváci: 1174
Dukla Praha v jednadvacátém kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY nestačila na Příbram, které podlehla 1:2. Domácí se zásluhou Matějky dostali v páté minutě do vedení, Příbram ale dvěma brankami ještě před koncem prvního poločasu otočila vývoj zápasu a toto vedení udržela až do konce.