přát., pátek 23. 7. 2021
Dukla Praha Dukla Praha
3:1
(0:1)
PardubicePardubice

Dukla Praha:

Gothard – Ulman, Suchan (46. Škoch), Loffler, Fojt – Nikl, Krenciv, Břeh (46. Razetto) – Novotný (55. Magdi), Dampha (45. Kasal), Pešan.

Branky Dukly: 47. 1:1 Nikl (Novotný, Fojt), 58. 2:1 Fojt (Razetto, Nikl), 79. 3:1 Magdi.

Komentář

Do utkání, které jsme odehráli v Blšanech v rámci soustředění jsme vstoupili pasivně a nedařilo se nám delší dobu kombinovat. Hosté naopak využili hned první svou šanci ke vstřelení branky. Ta byla možná pro nás impulsem, protože v dalším průběhu prvního poločasu jsme se postupně zlepšovali v přesnosti hry a v odvaze do zakončení. Vyrovnání přinesla druhá minuta druhého poločasu, když Niklova tečovaná střela skončila v síti pardubické branky. Vedoucí gól přidal Radek Fojt po krásné individuální akci a střele z úhlu. Vítězství pak dovršil Magdi střelou do šibenice po skvělém presinku.

Ohlasy trenérů

Tomáš Kulvajt (Dukla Praha): Proti extraligovému soupeři jsme nastoupili možná až s přílišným respektem, postupem času jsme však byli v kombinaci jistější a lepším pohybem jsme získávali půdu pod nohama. Branky ve druhém poločase byly kombinací trpělivé kombinační hry, herní odvahy i dobré organizace v napadání. V defenzivě jsme naopak byli důslední a v několika momentech si připsal kvalitní zákroky i brankář Lukáš Gothard. Celkově jsme až na úvodní patnáctiminutovku sehráli velmi povedené utkání, ve kterém jsme zaslouženě zvítězili.

 

Aktuálně z kategorie

U19: U19 porazila Žižkov

13. 9. FK Dukla Praha - FK Viktoria Žižkov 5:1 (2:0)

U19: 5. kolo České ligy dorostu

5. 9. FK Písek U19 - FK Dukla Praha U19 2:3 (1:1)

U19: 5. kolo České ligy dorostu

5. 9. FK Písek U19 - FK Dukla Praha U19 2:3 (1:1)

Facebook


Fotogalerie


Partneři klubu

×
Dnes v 10:15
FK Dukla Praha B
Sokol Hostouň