Dukla po parádním obratu porazila Líšeň. Souček nastřílel hattrick

21. kolo, FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA 2021/22

SK Líšeň

Sestava domácí:

Reichl – Ruml, Kulhánek, Konan, Barac – Jeřábek (46. Habovda) – Souček (86. Hrubeš), Kozel, Bin (86. Pázler), Breda (78. Kovernikov) – Buchvaldek (60. Šebrle).

Sestava hosté:

Veselý – Pašek (85. Ulbrich), Jeřábek, Ševčík, Lutonský – Šumbera (70. Toutou Mpondo), Černín, Machalík (70. Krška) – Málek, Zikl, Matocha.

• Branky: 45. Buchvaldek, 57. Souček, 64. Souček (pen.), 69. Souček – 6. Málek, 32. Machalík. ŽK: Souček, Kozel, Breda – Černín, Veselý, Málek. Rozhodčí: Dorušák – Hájek, Dobrovolný. Střely na bránu: 7:4. Střely mimo: 6:6. Rohy: 5:1. Držení míče (v procentech): 53:47.
Z 0:2 na 4:2. Dukla ve 21. kole FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY po fantastickém obratu a třech gólech ve druhém poločase porazila doma Líšeň. Hvězdou zápasu byl Daniel Souček, který nasázel hattrick za dvanáct minut.

Hodnocení trenéra:

Bohuslav Pilný (Dukla Praha): „Jsem hrozně rád, že jsme zápas zvládli a dali čtyři góly. Na druhou ligu to bylo skvělé utkání. Za stavu 0:2 jsme byli tak dole, že už jsme asi níž být nemohli. Hrozně nám pomohl gól na 1:2 před přestávkou. Mužstvo takhle na situace reaguje. Stačí málo k tomu, abychom se dostali dolu a stejně málo k tomu, abychom byli nahoře. Viděl jsem po poločase, co naše kontaktní branka se soupeřem udělala a věřil jsem, že můžeme uspět.“