Dukla veze z Varnsdorfu vítězství! Zápas jsme rozhodli už v prvním poločase

17.10.2021, 15:30

FK Varnsdorf

11. kolo, FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA 2021/22

FK Dukla Praha

Sestava domácí:

Vaňák – M. Richter, Kouřil, Zbrožek, Rudnytskyy (77. Pajkrt) – Bláha, Kubista (57. Hušek) – Schön, Lauko, Dordić – Velich (46. Ondráček).

Sestava hosté:

Rada – Barac, Piroch, Kulhánek, Souček – Peterka, Kozma – Buchvaldek (86. Hrubeš), Kozel (86. Ruml), Cienciala (79. Šebrle) – Pázler (71. Fábry).

• Branky: 19. Schön – 17. Kozel, 24. Souček, 41. Cienciala. ŽK: Richter – Cienciala, Kozel. Rozhodčí: Raplík – Arnošt, Novák. Střely na bránu: 4:3. Střely mimo: 5:2. Rohy: 9:3. Držení míče (v procentech): 50:50.
Skvělý výsledek. Dukla zvládla první zápas po reprezentační pauze na jedničku, když v 11. kole FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY vyhrála na hřišti Varnsdorfu 3:1. Naše góly už v prvním poločase vstřelili David Kozel, Daniel Souček a Lukáš Cienciala.

Hodnocení trenéra:

Bohuslav Pilný (Dukla Praha): „Jeli jsme sem ve složité situaci. Měli jsme za sebou sérii zápasů, které jsme nezvládli a věděli jsme, že už musíme zabrat. Měli jsme respekt, protože Varnsdorf byl doma do dneška stoprocentní. Pomohla nám naše produktivita v prvním poločase a svoji roli sehrály i absence v kádru domácích, kteří nemohli nasadit tu nejsilnější sestavu. Jsme moc rádi, že si odvážíme tři body. Je to pro nás velice cenný zisk.“