Dukla v divokém zápase proti Příbrami sahala po výhře, nakonec nemá ani bod

17.09.2021, 16:30

FK Dukla Praha

8. kolo, FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA 2021/22

FK Příbram

Sestava domácí:

Rada – Barac, Piroch, Kulhánek, Ruml – Buchvaldek (71. Adediran), Peterka, Kozel (61. Kozma), Souček (46. Cienciala) – Faleye (61. Šebrle), Fábry (86. Pázler).

Sestava hosté:

Šiman – Sus (90. Kvída), Halinský, Vilotić, Mezera – Procházka (79. Vávra), Pilík, Petrák, Langhamer (79. Antwi) – Zorvan (90. Švestka), Voltr (64. Dedič).

• Branky: 35. Buchvaldek, 78. Barac – 8. Vilotić, 30. Procházka, 89. Dedič. ŽK: Peterka, Piroch, Barac – Zorvan, Sus, Procházka, Pilík, Antwi. Rozhodčí: Adámková – Ratajová, Novák. Střely na bránu: 10:9. Střely mimo: 4:8. Rohy: 5:9. Držení míče (v procentech): 53:47.
Už to vypadalo, že bychom mohli v zápase 8. kola doma proti Příbrami v závěru senzačně otočit skóre po dvoubrankové ztrátě. Nakonec to ale byli hosté, kteří nám v 89. minutě zasadili rozhodující úder. Góly Dukly při prohře 2:3 vstřelili Lukáš Buchvaldek a Jakub Barac.

Hodnocení trenéra:

Bohuslav Pilný (Dukla Praha): „Do zápasu jsme nevstoupili dobře a brzy jsme museli dohánět dvoubrankové manko. Poté jsme se dostali do hry a nakonec sahali po třech bodech, ale nakonec nám i ten jeden protekl mezi prsty. Jsme zklamaní. Na druhou stranu jsme se nechtěli spokojit s remízou, byli jsme aktivní a věřili jsme, že můžeme utkání otočit. Za to nemám klukům co vytknout. Jen nesmíme dostávat tři góly, to bodovat budeme jen těžko.“