Dukla na sparťanské branky nenašla odpověď a vysoko podlehla

26.06.2021, 10:00
Strahov

AC Sparta Praha

(1:0, 0:0, 3:0, 3:0)

Přípravné zápasy 2021/2022 A tým

FK Dukla Praha

Sestava domácí:

Do 60. minuty: Heča – Vindheim, Panák, Ladislav Krejčí mladší, Højer – Karlsson, Sáček, Souček, Karabec, Ladislav Krejčí starší – Drchal.

Od 60. minuty: Holec – Gabriel, Vitík, Štetina, Polidar – Wiesner, Pavelka, Dočkal, Minčev – Pulkrab, Juliš.

Sestava hosté:

Rada (60. Štovíček, 90. Štefan) – Barac (60. Souček), Piroch (90. Kovernikov), Kovernikov (60. Konan), Ruml (60. Březina) – Peterka (60. Jeřábek), Krunert (90. Bin), Faleye (60. Ogiomade), Šebrle (60. Buchvaldek) – Bin (60. Kozel), Pázler (60. Fábry).

• Branky: 19. Krejčí st., 74. Polidar, 77. Juliš, 85. Pulkrab, 97. Pulkrab, 102. Minčev, 108. Pulkrab. Rozhodčí: Szikszay – Mokrusch, Hrabovský.
Po triumfu z minulého týdne nad sparťanským „béčkem“ jsme tentokrát na první tým Sparty Praha nestačili. V zápase, který se hrál ve formátu 4x30 minut, nedokázala Dukla ani jednou skórovat.

Hodnocení trenéra:

Bohuslav Pilný (Dukla Praha): „Porážka je samozřejmě tvrdá. Ale zápas musíme rozdělit na dvě poloviny. V prvních šedesáti minutách jsme co se týče organizace hry, pohybu i agresivity byli slušní a Spartu příliš do šancí nepouštěli. Pak jsme dali příležitost mladým klukům a pro některé z nich to byla velká zkušenost a možná i velké sousto. Sparta také dala do hry větší kvalitu a v závěru nás jasně přehrávala. Pozitivem na vysoké porážce je pro mě určitě první polovina utkání.“