Dukla v posledním zápase Tipsport ligy remizovala s Hradcem Králové

Přípravné zápasy 2020/2021 A tým

FC Hradec Králové

Sestava domácí:

Kinský – Ayong, Piroch, Fišl – Souček, Barac, Doumbia, Studnička, Koval' – Fábry, Faleye.
Střídali: Kovernikov, Lauko, Šebrle, Ullman, Mentberger.

Sestava hosté:

Mach – Vučić, Donát, Leibl, Novotný – Soukeník, Kosař – Záviška, Vlkanova, Egbewole – Prekop.
Střídali: Dunba, Čech, Kejř, Kateřiňák, Mahr, Samko, Vašulín.

• Branky: 28. Piroch, 33. Faleye, 50. Fábry – 26. Prekop, 51. a 57. Vlkanova. ŽK: Šebrle, Fábry (oba DUK). Rozhodčí: Švagr – Ježek, Hádek.
V posledním utkání Tipsport ligy jsme zapsali bod za remízu 3:3 s Hradcem Králové. V zápase jsme měli navrch, vedli jsme i o dva góly. Soupeř však vždy dokázal srovnat. I plichta nám ale stačila k vítězství ve skupině A.

Hodnocení trenéra:

Roman Skuhravý (Dukla Praha): „Škoda, že celý zápas sněžilo. Stál proti nám kvalitní soupeř, ale těžký terén a podmínky zápas dost znehodnotily. Nicméně i tak byl první poločas přínosný, dokázali jsme v něm otočit výsledek a být aktivní. Ve druhém poločase jsme, podle mého názoru, hráli v defenzivě lajdácky a nechali si dát hloupé góly. Na druhou stranu mě potěšilo, že jsme i po vyrovnání šli za vítězstvím a vypracovali si pár šancí. Žádnou jsme ale neproměnili. Turnaj byl pro nás každopádně přínosný. Máme ucelený obrázek o tom, jak s mužstvem dál pracovat.“