Vítězný vstup do nového roku. Dukla dala Jablonci tři góly

Přípravné zápasy 2020/2021 A tým

FK Jablonec

Sestava domácí:

Rada – Ayong, Piroch, Chlumecký – Souček, Koval', Dancák, Lauko, Šebrle – Fábry, Buchvaldek.
Střídali: Ullman, Krunert, Fišl, Faleye.

Sestava hosté:

Hanuš – Holík, Štěpánek, Zelený, Krob – Jovović, Považanec, Hübschman, Kratochvíl, Pilař – Doležal.

• Branky: 3. Šebrle, 5. Buchvaldek, 69. Souček – 12. Kratochvíl (pen.). Rozhodčí: Berka.
První zápas v novém roce a první vítězství. Dukla v přátelském utkání porazila na tréninkovém hřišti v Satalicích prvoligový Jablonec po dobrém výkonu 3:1. Góly dali Štěpán Šebrle, Lukáš Buchvaldek a Daniel Souček.

Hodnocení trenéra:

Roman Skuhravý (Dukla Praha): „Příprava je vždy více o principech hry než o výsledku, za vítězství proti kvalitnímu soupeře jsme ale samozřejmě moc rádi. Těší mě, že po týdnu náročného trénování se u nás už objevily věci, na kterých pracujeme. Dali jsme hezké góly, i když ve druhé půli Jablonec ukázal svoji sílu a my jsme neměli takový tlak na míč. Mužstvo nám každopádně omladilo. Hned zítra nás čeká první zápas Tipsport ligy, ve kterém dostane příležitost převážně druhá parta hráčů, která dnes nenastoupila.“