(0:1)

1. kolo, FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA 2020/2021

Otáhal – Burda, Nitrianský, Kokorović – Šandera, Alexandr (61. Drobílek), Černý (C), Kříž, Pouček (67. Vejvar) – Vandas (85. Polák), Galuška (67. Laňka).

Rada – Dancák, Piroch, Chlumecký – Doumbia, Kozma (C) - Preisler (87. Jakab), Krunert (80. Kovaľ), Buchvaldek (68. Hadaščok), Souček (87. Kozel)  – Fábry (46. Ayong)

• Branky: 41. Doumbia, 63. Buchvaldek, 69. Preisler., ŽK: Kokorović, Drobílek (oba Vyšehrad) , Rozhodčí: Cihlář – Kotalík, Pečenka, Držení míče (v procentech): 47:53 Střely na bránu: 0:6, Střely mimo: 2:7, Rohy: 7:4, Ofsajdy: 1:5, Fauly: 15:15.
  • Diváci: 450
V sobotu poprvé oblékl dres Dukly v soutěžním zápase. Byl vidět, měl šance a dokonce vstřelil i branku, i když byla jeho trefa původně zapsána jako vlastní gól. Podívejte se na rozhovor s Lukášem Buchvaldkem na našem Youtube kanále!

Roman Skuhravý (FK Dukla Praha): Jsem moc rád, že jsme po dlouhé době zvládli první zápas sezony. Pro kluky to jsou velice důležité tři body. Nejsem úplně spokojený, i když jsme vyhráli 3:0. Prvních třicet minut bylo kostrbatých, líbilo se mi zhruba pětadvacet minut ve druhé půli, kdy jsme dali dva góly a prezentovali se fotbalem, který chceme hrát. Věřím tomu, že budeme ještě lepší.