PORTRÉTY Z JULISKYDaniel Tetour
    FANSHOP

U16: Na Spartě viděli diváci na závěr i pokutové kopy

2. 4. 2019 | Redakce

U16: Na Spartě viděli diváci na závěr i pokutové kopy

V dalším mistrovském utkání si kluci z U16 zahráli se Spartou. Zápas skončil remízou 1:1, a tak o vítězi rozhodoval penaltový rozstřel. Naši kluci ho zvládli lépe a utkání nakonec vyhráli.19. kolo, neděle 31. 3. 2019, 10:00
Sparta Sparta "B"
1:2pen
(0:1)
Dukla PrahaDukla Praha

Dukla Praha: Spilka – Fojt, Suchan (70. Novotný), Löffer, Rada – Krenciv, Villaseca, Špatenka (80. Komani) – Žiga (70. Barcal), Tomek (46. Kasal), Ulman.
Branky: 30. Suchan (Fojt).

Komentář

První poločas utkání na Spartě jsme hráli celkem vyrovnanou partii. Domácí zahrozili v úvodu utkání, nám se celkem vydařila druhá polovina poločasu, kde jsme skórovali a měli i další příležitosti. V těchto částech utkání jsme byli dostatečně aktivní i odvážní, agresivní a dobře spolupracující. V úvodu druhého poločasu jsme předvedli pár velmi nadějných akcí, bohužel jsme je nedokázali proměnit. Domácí se pak postupně více dostávali do vápna a k zakončení. Srovnání jsme domácím nabídli špatnou rozehrávkou a pomalým uzavřením prostorů uprostřed po naší ztrátě. Ke konci nás potom několikrát podržel i Dan v brance. Při penaltách měli nakonec pevnější nervy naši kluci. 

 


Fotogalerie


Partneři klubu