PORTRÉTY Z JULISKYRadek Havala

Ženy A: Remíza s Plzní

18. 2. 2019 | Redakce

Ženy A: Remíza s PlzníK dalšímu přípravnému utkání vyrazily naše ženy do Plzně. Zápas se odehrál na umělé trávě v tréninkovém centru v neděli 17.2.2019 od 14:15.

PU, neděle 17. 2. 2019, 14:15, UMT Luční
Viktoria Plzeň Viktoria Plzeň

Dukla Praha: Dolejšová - Kavalová, Dudová, Macečková, Grešová (80. Kloučková) - Beránková, Kantarská, Dvorská - Hrobská (80. Houbová), Skálová, Adámková
Branky: 20. Šlajsová, 34. Ondrášková - 3. Adámková, 39. Dvorská

Vstup do utkání se lépe podařil Duklačkám, hned ve 3. minutě protlačila míč do sítě Adámková. Ve 20. minutě vyrovnala Šlajsová, která uklidila odražený míč po trestném kopu. Ve 34. minutě opět poslala Plzeň do vedení Ondrášková, která proměnila nařízenou penaltu. Duklačky odpověděly ve 39. minutě, branku si připsala Dvorská. Do konce poločasu se již skóre ani obraz hry neměnil.

Druhý poločas byl v určitých pasážích vlažnější z obou stran. Duklačkám se nedařila kombinace mezi řadami a odevzdávaly jednoduché míče a Plzeň měla více šancí. Skórovat se nepodařilo ani na jedné straně. Z Pzlně jsme si tedy odvezly remízu 2:2.

Michal Kolomazník - hlavní trenér: "Zbytečná nervozita v založení útoku, k tomu spousta jednoduchých ztrát v přechodové fázi, nás provázeli po celé utkání. Ano, dvě branky jsme vstřelili, ale soupeř měl mnohem více možností ke vstřelení gólu i díky velké agresivitě v osobních soubojích, což byl náš další problém. Stále musíme na odstranění nedostatků pracovat a chtít se zlepšovat, protože samo nikdy nic nepřijde."

P Tým Tým Z S B
3. FC Slovan Liberec 10 10:21 14
4. FK Dukla Praha 10 10:34 10
5. FC Viktoria Plzeň 10 16:45 10