FANSHOP

WU18: Dorostenky začaly sezónu vysokou výhrou

30. 8. 2021 | Lukáš Smrčka

WU18: Dorostenky začaly sezónu vysokou výhrou

Dorostenky v prvním mistrovském utkání vysoko porazily nově sloučený tým Mělník/Bohemians. Krajčová se blýskla čtyřmi brankami.1. kolo, neděle 29. 8. 2021, 10:30, Juliska
Dukla Praha Dukla Praha
13:0
(6:0)
Mělník/BohemiansMělník/Bohemians

Dukla Praha:

Skoblíková - Synovcová, Vojáčková, Posledníková, Mocová - Fedoryshyn, Rezková, Pelíšková - Holečková, Krajčová, Krůtová (Majerová, Jindráková, Köhlerová, Huňková, Machálková, Kanzelsbergerová)

Mělník/Bohemians:

Hořčicová - Bardová, Kováčová, Králová, Motyčáková, Slaninová, Sklenářová, Hokešová, Pešatová, Rašková, Frkousová (Skálová, Jenešová, Nováková, Heňo, Sedlmajerová, Yiapanas)

Branky: 4. Krajčová, 18. Krajčová, 24. Pelíšková, 28. Holečková, 35. Krajčová, 43. Vojáčková, 53. Krůtová, 67. Machálková, 69. Krajčová, 73. Kanzelsbergerová, 75. Köhlerová, 82. Holečková, 85. Köhlerová
Rozhodčí: Mičko - Plzák, Janků
Diváci: 40

Komentář

Již od první minuty bylo vidět, jakým směrem se bude utkání ubírat. Mělník začal hned bránit v osmi hráčkách v okolí velkého vápna. Naštěstí se nám podařilo vstřelit již ve 4. minutě utkání branku, kdy po úniku Krůtové vstřelila svou první branku v utkání Krajčová. V 18.minutě tato spolupráce zafungovala znovu a bylo to 2:0. Ve 24.minutě krásnou střelou zpoza vápna zvýšila Pelíšková na 3:0. Ve 28. minutě vyslala Pelíšková průnikovou přihrávku na Holečkovou a bylo to 4:0. O 7 minut později to bylo již 5:0, když po individuální akci uzavřela hattrick Krajčová. Do poločasu padla ještě jedna branka a tu vstřelila Vojáčková, která si naskočila na roh od Pelíškové.

Do druhého poločasu jsme provedli tři změny a prvních 5 minut to bylo znát, než si změny sedly. V 53. minutě utekla Krůtová po pravém křídle a střelou na zadní tyč zvýšila na 7:0. V 67. minutě, to už byly na hřišti všechny střídající, jsme zahrávali další roh a tentokrát se hlavou prosadila Machálková a začala silnou desetiminutovku, kdy jsme vstřelili další 3 branky - 69. Krajčová, 73. Kanzelsbergerová a 75. Köhlerová. V 82. minutě využila špatné rozehrávky brankářky hostů Holečková a přidala svou druhou branku. Skóre uzavřela Köhlerová, když využila rychlé rozehrávky autu od Holečkové. 

Ohlasy trenérů

Lukáš Smrčka, trenér: "Moc jsme nevěděli, co od zápasu čekat, protože před námi stál nově spojený tým holek z Mělníku a Bohemians, ovšem první minuty nám ukázaly, že zápas bude o dobývání soupeřovy branky. Tím, že jsme vstřelili branku hned na začátku, jsme se uklidnili. I tak byl první poločas z naší strany nepohledný. V druhém poločase jsme již více kombinovali a vytvářeli si prostor pro zakončení. Celkové vítězství je zasloužené a pokud bychom si dali více záležet v zakončení, tak mohlo být i vyšší. Každopádně chci všechny holky pochválit za přístup, protože není jednoduché celý zápas dobývat branku soupeře, který ji brání téměř v jedenácti lidech."  

 


Fotogalerie


Partneři klubu