WU18: Dorostenky nebodovaly ani ve třetím zápase

31. 8. 2022 | Redakce

WU18: Dorostenky nebodovaly ani ve třetím zápase

V předehrávce 8. kola si dorostenky připsaly již třetí porážku v řadě. Tentokrát nestačily na Pardubice.8. kolo, neděle 28. 8. 2022, 16:30, Ďolíček
Pardubice Pardubice
2:0
(0:0)
Dukla PrahaDukla Praha

Pardubice:

Melounová - Brožová (60. Nechvílová), Lacinová, Smejkalová, Chlupáčová, Koblížková, Friedrichová (46. Fišerová), Vamberová (91. Hladová), Zikmundová (82. Mikulecká), Ledvinková (88. Ptaszeková), Kožíšková (46. Hlaváčová)

Dukla Praha:

Skoblíková - Jankovská (52. Krajčová), Posledníková, Douderová, Bednářová V. - Pelíšková (40. Vojáčková), Blechová (60. Machytková), Köhlerová - Bednářová D. (60. Mocová), Nováková, Filipová (74. Minaříková)

Branky: 47. Lacinová, 90. Hlaváčová
Rozhodčí: Štěpánková - Kánská, Ilnytska
Diváci: 50

Komentář

První poločas byl z obou stran v pomalém tempu. Na šance to bylo vyrovnané 4:4, ale žádná z nich brankou neskončila.

Druhý poločas začaly lépe Pardubice, když v 47. minutě po úplně zbytečném rohu se prosadila hráčka na zadní tyči. Poté Dukla začala hrát většinu míčů dlouhými nákopy dopředu, ale ovoce to nepřineslo. V 54. minutě vytáhla na roh nebezpečnou střelu Skoblíková. V 65. minutě zahrozili domácí znovu po rohovém kopu, ale míč mířící do branky vykopla Vojáčková. Dukla se probrala až v 69. minutě, když dalekonosnou střelou prověřila brankářku domácích Douderová. Největší šance na vyrovnání přišla v 83. minutě. Nejprve Nováková střelou protáhla brankářku, poté hned Mocová vracela dorážku do brány, ale brankářka už byla na svém místě a zastavila míč před čárou. Domácí uzavřeli skóre na konečných 2:0 v 90. minutě po rychlém protiútoku do otevřené obrany Dukly. 

Ohlasy trenérů

Lukáš Smrčka, trenér: "V tomto utkání jsme udělali strašně moc chyb a byly to jednoduché chyby. Po jedné z nich se soupeř dostal do vedení. Nám bohužel stále chybí větší dravost a touha po vítězství. Některé hráčky na hřišti neodvádí své maximum a to jde hodně znát. Toto musíme rychle změnit a začít jezdit po hřišti od 1. do 90. minuty" 

 


Fotogalerie


Partneři klubu