FANSHOP

WU18: Další vysoká výhra

14. 9. 2021 | Lukáš Smrčka

WU18: Další vysoká výhra

Krůtová vstřelila 4 branky!!! Dorostenky si připsaly třetí výhru v sezóně a vedou 2. ligu.3. kolo, sobota 11. 9. 2021, 16:30, Juliska
Dukla Praha Dukla Praha
13:0
(5:0)
Sokol TřebešSokol Třebeš

Dukla Praha:

Skoblíková - Smetanová, Vojáčková, Posledníková, Mocová - Krajčová, Rezková, Köhlerová - Holečková, Machálková, Jindráková (Majerová, Huňková, Krůtová, Veselá)

Sokol Třebeš:

Kocábková - Šmardová, Haužvicová, Staňková, Lifková, Sokolová, Smutná, Al Sabagová, Ťokanová, Suchá, Smutná, Pakostová

Branky: 5. Holečková, 11. vlastní, 24. Krajčová z pen., 31. Krůtová, 42. Krůtová, 46. Krajčová, 50. Rezková, 53. Holečková, 66. Vojáčková, 69. Vojáčková, 78. Krůtová, 88. Krůtová, 89. Holečková
Rozhodčí: Vojnovič - Kábele, Špachta
Diváci: 30

Komentář

Do utkání jsme vstoupili aktivně, s cílem vstřelit co nejdříve branku. To se nám podařilo v 7. minutě, kdy po autovém vhazování soupeře vybojovala míč Krajčová, která následně poslala svou střelu do tyčky, ale odražený míč Holečková krásně z otočky trefila k tyči. Druhou branku jsme přidali v 11.minutě, když Mocová centrovala před bránu a soupeřka si míč nešťastně srazila do vlastní brány. Ve 24. minutě jsme získali na naší polovině míč a posunuli ho na Skoblíkovou a ta, otočením hry na Posledníkovou, začala nejhezčí akci prvního poločasu. Posledníková vyvezla míč, na středu se uvolnila Rezková, která následně vyslala Holečkovou a ta křižnou průnikovou přihrávkou našla Jindrákovou, která byla faulována v pokutovém území. Následnou penaltu s přehledem proměnila Krajčová. Ve 31. minutě vybojovala na levé straně míč Mocová a našla před bránou úplně volnou Krůtovou, která již neměla problém trefit prázdnou bránu. Ve 42. minutě to bylo již 5:0, když se po rohu, a odraženém míči v pokutovém území, trefila opět Krůtová.

Vstup do druhého poločasu nám vyšel ještě lépe než v tom prvním. Hned ve 46. minutě Krůtová přihrávkou pod sebe našla Krajčovou a ta střelou na zadní tyč zvýšila na 6:0. 50.minuta a individuální akce Rezkové zakončená střelou pod břevno, 7:0. Hned o 3 minuty později krátký odkop zpracovala Holečková a střelou zpoza vápna přidala svoji druhou branku. 66. a 69. minuta - dva rohy a dvě zakončení Vojáčkové = dvě další branky do soupeřovi brány a bylo to již 10:0. v 78. minutě byla k vidění druhá nádherná akce zápasu, Machálková vyvezla míč po levé straně, narazila si s Köhlerovou a následně vyslala Krajčovou, která míč zatáhla a našla před bránou Krůtovou a ta neměla nejmenší problém prostřelit brankářku, 11:0. V 88. minutě přidala Krůtová svou čtvrtou branku, když se trefila přímo z voleje po přímém kopu Rezkové. O minutu později uzavřela skóre na 13:0 Holečková, když se trefila po pěkné průnikové přihrávce od Köhlerové.  

Ohlasy trenérů

Lukáš Smrčka - trenér: Utkání na jednu branku. První poločas z naší strany nebyl tak pohledný jako druhý. V druhém poločase jsme přesněji kombinovali a více se nabízeli. Soupeř si za celý zápas nevytvořil žádnou příležitost ke vstřelení branky. Všechny holky chci pochválit za přístup k utkání.   

 


Fotogalerie


Partneři klubu